Czytasz
Avril Lavigne, Rise Against i SnowFest – mocarne ogłoszenia koncertowe

Avril Lavigne, Rise Against i SnowFest – mocarne ogłoszenia koncertowe

Jesteś w stanie oprzeć się mocy nostalgii? Nie sądzę. Gwiazdy lat 2000 wracają do Polski, żeby wrzucić nas w wehikuł czasu. SnowFest zaś zdradza pierwszych ogłoszonych artystów – jest grubo.

Hey, hey, you, you – Avril Lavigne w Łodzi

Kto nie nucił szlagierów Avril, niech pierwszy rzuci swoją empetrójką z 2004. Na swoim koncie ma niezliczoną liczbę hitów i ponad 90 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Ciesząca się dużą popularnością w naszym kraju, Avril Lavigne, po 14 latach od ostatniego koncertu, ponownie wystąpi w Polsce. Już 2 marca 2022 zagra w Łodzi, w Atlas Arenie. Będzie to trzeci występ Lavigne w Polsce – pierwszy odbył się w 2005 roku, a kolejny w 2008.

Do tej pory Avril Lavigne wydała 6 albumów studyjnych, oprócz wymienionych wcześniej są to „Goodbye Lullaby” (2011), „Avril Lavigne” (2013) oraz zamykający jej dyskografię krążek „Head Above Water” (2019). Wokalistka napisał również piosenki do filmów „Eragon” („Keep Holding On”) oraz „Alicji w Krainie Czarów” w reżyserii Tima Burtona.

Sprzedaż biletów rusza 25.10 o 10:00

Król zimy powraca – SnowFest 2022

4 i 5 marca 2022 roku stolica polskiej zimy wypełni się po brzegi muzyką najwyższej próby od gwiazd światowej i polskiej sceny muzycznej. Na festiwalu pojawią się między innymi: jedni z najpopularnijejszych w polsce reprezentantów sceny hip-hopowej, a mianowicie zespół PRO8L3M, który to właśnie występem w Szczyrku rozpocznie swoją trasę koncertową. Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli z nieocenionym wkładem w rozwój sceny drum` and bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku – Metrik i Culture Shock.

Na festiwalu pojawią się też inne polskie akcenty w postaci: najpopularniejszego polskiego duetu elektronicznego – Catzn Dogz, czyli szefów wytwórni Pets Recordings oraz ulubieńców polskiej publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. To dopiero początek ogłoszeń i kolejnych wykonawców poznamy jeszcze w tym roku.

Sprawdź też

Bilety już w sprzedaży

Rise Against w WWA

Amerykański zespół punkowo-rockowy, Rise Against, wystąpi w Polsce! Grupa zagra dla polskiej publiczności w Warszawie, 15 czerwca 2022, na COS Torwar w ramach promocji swojego najnowszego wydawnictwa, „Nowhere Generation”. Będzie to pierwsza wizyta grupy w Polsce od 2015 roku. Jeśli kiedykolwiek był idealny czas na nowy album od szczerego, świadomego społecznie, multiplatynowego punk-rockowego zespołu Rise Against, to właśnie teraz. „Nowhere Generation” ukazał się na rynku 4 czerwca i zawiera materiał łączący oldschoolowy punk z post-hardcore’ową furią. Koncert w Warszawie zapowiada się naprawdę mocno!

Zaklep sobie wbitkę

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone