Czytasz
„IRL” to nie wszystko. Bambi wydała kolejny utwór, który będzie hitem!

„IRL” to nie wszystko. Bambi wydała kolejny utwór, który będzie hitem!

Bambi, podopieczna Young Leosi w Baila Ella Records, nie zamierza się zatrzymać. Jej nowy track to przebój w dniu premiery.

Wybuch w realu

Jeśli w czyjejkolwiek karierze muzycznej można znaleźć jeden dzień zwrotny, to ten związany z Bambi musi być 9 lutego 2023 roku. Wtedy na rynku pojawił się singiel IRL, dając jej nowy zastrzyk popularności w nie tak długiej przygodzie z rapem. Numer napędzany stylistyką UwU zdecydowanie przebił dokonania poznańskiej raperki, która zaznaczyła swoją obecność na scenie za sprawą akcji SBM Starter i występu na SBM FFestivalu.

Gdy piszemy te słowa IRL ma już niemal 10 milionów odsłuchów w serwisie Spotify i nieco ponad pięć milionów na YouTubie, ale o jego sukcesie świadczy coś jeszcze. Nie brakuje opinii, że to właśnie Bambi, za sprawą swoich zasięgów i wizerunku, jest obecnie motorem napędowym polskiego rapu tworzonego przez kobiety. Wydany 17 maja singiel powinien tylko utwierdzić obserwatorów w tym przekonaniu.

O co chodzi w UwU rapie? Przeczytajcie nasz tekst!

Marsz na szczyt

W teorii Millie Walky jest podobne do premierowego singla pod szyldem BE Records. No właśnie, w teorii – tym razem dostaliśmy zgoła inny bit, mniej słodki, a bardziej hołdujący starszemu brzmieniu trapu. Odpowiada za niego Charlie Moncler, producent, który ma za sobą doraźne współprace ze ścisłą czołówką branży, a na stałe związał się muzycznie z FukaJem (panowie szykują się do wydania kolejnej płyty w duecie).

Sprawdź też
Sarius Sokół

Tekst i flow? Słychać, że to nie przypadek, lecz już charakterystyczny lot. Na przestrzeni zaledwie dwóch utworów po nowym rozdaniu w przygodzie muzycznej Bambi udało się wykreować własny świat, z przypisanej do niej językiem i sposobem przekazywania treści za pomocą wokalu. Duża sprawa, tym bardziej gdy nagminnie narzeka się w środowisku na generyczność kolejnej fali twórczyń i twórców. Teraz tylko czekać na konkretne doniesienia dotyczące większego materiału!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone