Czytasz
Bass Astral x Igo ogłaszają nowe terminy Ensemble Tour i specjalny astralny komunikat

Bass Astral x Igo ogłaszają nowe terminy Ensemble Tour i specjalny astralny komunikat

Duet elektropopowy, który ma już w Polsce rzeszę oddanych fanów, wraca w nowymi terminami Ensemble Tour. Formację zobaczymy w m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Zimowo-wiosenną trasę poprzedzać będzie wyjątkowe wydarzenie – Bass Astral x Igo Ensemble pracowali nad nowym materiałem.

Igor Walaszek i Kuba Tracz nie zwalniają tempa. Zapowiadana trzecia już płyta zespołu pt. Satellite to zaproszenie do wspólnej, astralnej podróży.  Nowy materiał zostanie wykonany wraz z sześcioosobowym Ensemble, który będzie odpowiedzialny za nową aranżację zarówno znanych hitów, jak i nowych utworów Bass Astral x Igo. Nadchodzące koncerty to niepowtarzalna okazja, żeby usłyszeć je w innej stylistyce. 

Ale to nie wszystko – Bass Astral x Igo przygotowali dla Was specjalną niespodziankę. Chcecie otrzymać pozaziemski, astralny komunikat od zespołu? Wystarczy wejść na naszą stronę i skierować się ku satelicie… Ona wskaże Wam drogę ku nowym muzycznym doświadczeniom. Czas wyruszyć w nieznaną podróż!

Pełen rozkład koncertów możecie sprawdzić tutaj. 

Mam dla fanów muzyków jeszcze jedną dobrą informację – Konrad Nikiel z Clock Machine, którego frontmanem jest Igor Walaszek, wyrusza w trasę koncertową jako koko die. Promująca debiutancki album Imiona seria koncertów porwie Was w nostalgiczny świat soulu, R&B i muzyki elektronicznej. Koko die wystąpi m.in. w Katowicach, Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

Sprawdź też
zagraniczne sample

Terminy trasy koko die możecie sprawdzić tutaj.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone