Czytasz
It’s Dark Tour – bilety na wyjątkową trasę Bass Astral x Igo są już dostępne!

It’s Dark Tour – bilety na wyjątkową trasę Bass Astral x Igo są już dostępne!

Bass Astral x Igo It's Dark Tour Going. bilety kup

Po wyprzedanej wiosennej trasie Bass Astral x Igo wracają do klubowego koncertowania. Tej jesieni spodziewajcie się jeszcze większego rozmachu, jeszcze więcej emocji i zaskakujących atrakcji. Bilety na trasę trafiły właśnie do sprzedaży!

Bass Astral x Igo powracają z trasą It’s Dark Tour, w ramach której odwiedzą osiem polskich miast. Podczas tego wyjątkowego tournée zespół zagra nie tylko znane przeboje, ale również premierowe utwory zapowiadające trzecią płytę. Jesteście ciekawi miejsc, w których wystąpi elektroniczny duet? Będą to największe przestrzenie, w tym m.in. Torwar, Netto Arena, TAURON i ERGO Arena, Hala Stulecia czy Klub Wytwórnia. Będzie też II termin koncertu w Warszawie – bilety są już w sprzedaży!

KUP BILET NA IT’S DARK TOUR

Na samą myśl mamy ciarki! Bilety na wszystkie koncerty pojawiły się dzisiaj w sprzedaży – szukajcie ich w Going.!

Formacja Igora Walaszka i Kuby Tracza to prawdziwy fenomen ostatnich kilkunastu miesięcy. Artyści zagrali już kilka tras koncertowych (w tym specjalne występy z kwartetem smyczkowym), a także zjechali najważniejsze rodzime festiwale – Open’er, OFF Festival, Audioriver, Kraków Live czy Męskie Granie, którego jedną z tegorocznych twarzy był Igo. Całkiem grubo, co?

Jesienna trasa zawita do następujących miast i klubów/hal:

08.10 Torwar, Warszawa
9.10 Torwar, Warszawa II termin
25.10 Arena Gliwice
31.10 Klub Wytwórnia, Łódź
03.11 Hala Stulecia, Wrocław
15.11 ERGO Arena, Gdańsk
21.11 ARENA Poznań
23.11 Netto Arena, Szczecin
30.11 TAURON Arena Kraków

Sprawdź też

Jeśli byliście na koncercie tego duetu to doskonale wiecie, że jest to niepowtarzalne przeżycie. Bass Astral x Igo łączą w swoich występach charakterystyczny, mocny wokal z elektroniczną improwizacją i nieprzyzwoicie tanecznymi bitami. Jeśli dorzucimy do tego charyzmę i radość, jaką muzycy czerpią z grania to otrzymamy live act kompletny. Nie możemy się już doczekać, aż usłyszymy zupełnie nowe utwory i przypomnimy sobie największe hity!

Bilety na trasę It’s Dark są już dostępne w Going. i na empik bilety!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone