Czytasz
“Biegiem” z polskim Bobem Marleyem – Beata Kozidrak na J̶a̶m̶a̶j̶ Kubie

“Biegiem” z polskim Bobem Marleyem – Beata Kozidrak na J̶a̶m̶a̶j̶ Kubie

Beata Kozidrak i Kamil Bednarek, mat. promocyjne

Kula dyskotekowa? Będzie tańczone. Nowy kawałek Beaty Kozidrak, “Biegiem”, ma w sobie wszystko, co powinien mieć wakacyjny hicior.

Becia w wakacyjnym wydaniu, z wachlarzem i kwiatami we włosach – czyżby emigracja…? Parę dni temu gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z takim podpisem:

Hawana, Nowy Jork czy Wiedeń…? 👀🌵

“Zagadka” została dość szybko rozwiązana. Na Kubie został nakręcony teledysk do “Biegiem” – najnowszego singla Beaty z gościnnym udziałem polskiego Boba Marleya, Kamila Bednarka. Premiera klipu (autorstwa Marcina Kopca) ma miejsce dziś – nie tylko na Kubie, ale na całym świecie! Bo tak, kochani, działa w dzisiejszych czasach ten cały Internet. Magia!

Kula dyskotekowa? Będzie tańczone. Kawałek Beaty Kozidrak i Kamila Bednarka ma w sobie wszystko to, co powinien mieć wakacyjny hicior. Przenosi nas wprost do kipiącego życiem hawańskiego klubu, pulsującego brzmieniami Buena Vista Social Club.

Sprawdź też

Zdecydowanie odpuszczamy sobie Wieczną zimę. I stolicę Mozarta.

To nie jedyny duet w jakim zobaczymy i usłyszymy Beatę w najbliższym czasie. W ramach wrześniowego festiwalu Miasto Muzyka gwiazda wystąpi z Rosalie., Margaret, Igo i Kukonem.

Bilety w Going.!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone