Czytasz
“Gambit” Królowej – nowy singiel Beaty Kozidrak!

“Gambit” Królowej – nowy singiel Beaty Kozidrak!

Jeśli od premiery Bliżej niecierpliwie czekaliście na kolejne nowości od Beaty Kozidrak, mamy dla Was wyśmienite wieści – artystka powraca z kolejnym singlem, który zapowiada czwartą płytę w dorobku Królowej Polskiego Popu. 

Beata to bardzo zapracowana artystka. Dziś, w dniu jej urodzin, premierę ma autobiografia artystki – Beata. Gorąca Krew. Jakby tego było mało, również dziś premierę ma nowy singiel Gambit, o którym Becia w jednym z wywiadów mówiła tak:

Gambit to określenie szachowe, ale bardzo spójne z życiem i relacjami damsko-męskimi. Na szachownicy najważniejsi są król i królowa, którzy w życiu niejednokrotnie walczą ze sobą, zamiast się wspierać. 

A jaki jest Gambit? To naprawdę smaczny pop, utrzymany w ejtisowej estetyce znanej z Bliżej. I do tego dobrze wyprodukowany! Za produkcję odpowiedzialni są Mariusz Obijalski i Arkadiusz Kopera, którzy wcześniej współpracowali m.in. z sanah i Fisz Emade Tworzywo.

Całość dopełnia świetnie zrealizowany teledysk w reżyserii Macieja Adamczaka z Łukaszem Simlatem w roli głównej. No ładnie… 


Słychać, że Beata odnajduje się w tym brzmieniu – a my tę wersję artystki zaczynamy lubić najbardziej.

Jeśli chcecie być jeszcze bliżej Beaty to koniecznie obczajcie jutrzejsze spotkanie z cyklu Premiera online Empiku, w którym Królowa opowie o swojej autobiografii. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska

Sprawdź też

A przede wszystkim łapcie OSTATNIE bilety na jej warszawski koncert w ramach Lata na Pradze!!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone