Czytasz
Twój nowy idol Janusz Walczuk czy Nergal w klapkach na Lecie w Plenerze – co zobaczyć w te wakacje?

Twój nowy idol Janusz Walczuk czy Nergal w klapkach na Lecie w Plenerze – co zobaczyć w te wakacje?

pelner

Twój nowy idol z SBM Label, Nergal w Plenerze i rap na elegancko, czyli duet Avi x Louis Villain. W maj wchodzimy z tak zwanym przytupem i sporą ilością koncertowych smaczków.

Ledwo skończyliśmy majówkowe zmulanie, a już pojawiła się masa tematów, którymi koniecznie musimy się z Wami podzielić! Ostatnie tygodnie udowadniają bowiem, że powrót plenerowych wydarzeń i koncertów odbędzie się ze słuszną pompą oraz rozmachem w całej Polsce.W gąszczu koncertowych ogłoszeń łatwo się pogubić, dlatego trzymamy rękę na pulsoksymetrze i regularnie pokazujemy Wam, gdzie warto bywać w te wakacje. Tym razem zwracamy Waszą uwagę na premierowy koncert Janusza Walczuka, czyli świeżutkiego podopiecznego SB Mafiji. W ostatni piątek wydał swój debiutancki krążek, który odbił się szerokim echem i zebrał masę pochlebnych opinii, a 14 lipca będziemy mogli usłyszeć go na żywo w Pradze Centrum. Sam raper o swoim albumie mówi:

„Traktuję swoje życie jak film, a muzyka, którą tworzę, jest jego sountrackiem”


My bardzo chętnie zostaniemy statystami w tej produkcji.

Dlatego jeśli jeszcze nie kupiliście biletu – radzimy nie zwlekać, bo pierwsza pula rozeszła się praktycznie na pniu.Drugi temat, którego nie można pominąć, to mocna dawka koncertów odbywających się w całej w Polsce w ramach cyklu Lato w Plenerze. Najlepiej będzie, jeśli sprawdzicie wszystkich ogłoszonych artystów w największych polskich miastach, bo jest tego naprawdę sporo.

Pod koniec kwietnia do koncertowego programu dołączył natomiast Kukon, Avi x Louis Villian, Kosi czy Me and That Man, czyli wspólny muzyczny projekt Nergala i Johna Portera. Kukon pojawi się m.in. na dziedzińcu katowickiej Fabryki Porcelany, natomiast to Nergala i Portera możemy spodziewać się w największej ilości plenerowych miejscówek. Me and That Man wystąpi bowiem w pięciu miastach, w tym m.in. Nowej Rezydencji w Krakowie.

Bilety na wszystkie wydarzenia są już dostępne!

Sprawdź też
Mata 2 Izoteki

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone