Czytasz
Uwielbiana Beata Kozidrak zamknie program Lata na Pradze

Uwielbiana Beata Kozidrak zamknie program Lata na Pradze

Beata Kozidrak

Tej artystki nikomu przedstawiać nie trzeba. Przeszło czterdziestoletni staż na scenie, niezliczona liczba przebojów i grubo ponad sto tysięcy sprzedanych płyt. A to tylko część osiągnięć Beaty Kozidrak.

Większość jej szlagierów potrafi zanucić każdy szanujący się Polak w przedziale wiekowym 10-70+ i pomimo wielu lat na scenie, Beata Kozidrak wciąż wydaje hity grane w największych rozgłośniach radiowych oraz zachwyca wszystkie pokolenia.

Czegokolwiek się nie dotknie, szybko zamienia w złoto – tak było m.in. w przypadku jej ostatniej, solowej płyty B3, na której odpowiadała za wszystkie teksty i większość kompozycji. Najświeższym hitem Kozidrak jest jednak jej interpretacja popularnego w czasie lockdownu #Hot16Challenge2, w ramach którego zbierano fundusze na polską służbę zdrowia. Artystka udowodniła po raz kolejny, że tytułu królowej polskiej muzyki jeszcze długo nikt jej nie odbierze.

W tym miesiącu będziemy mogli usłyszeć część największych przebojów wokalistki na żywo, ponieważ Kozidrak niedawno ogłoszono kolejną gwiazdą koncertowego cyklu Lato na Pradze. Co więcej – pojawi się tam nie jeden, a dwa razy. I choć przez praską scenę przewinęły się duże gwiazdy, począwszy od sanah, przez Rasmentalism, aż po Krzysztofa Zalewskiego, to organizatorzy zapowiadają, że będzie to największe show, jakie mogliśmy dotychczas oglądać w Pradze Centrum. Spodziewamy się więc fajerwerków (dosłownie i w przenośni).

Nadchodzące koncerty Beaty Kozidrak będą okazją, by zamknąć sezon letnich, plenerowych występów z przytupem i największymi przebojami. W końcu Praga Centrum była przez ostatnie miesiące koncertowym sercem Warszawy, tak że wypadałoby się z nią pożegnać jak należy.

Sprawdź też
Rosalie., mat. promocyjne

Wszystkie nadchodzące wydarzenia w ramach Lata na Pradze znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone