Czytasz
Premierowe koncerty w kolejnym ogłoszeniu artystów Strefy Jelenia

Premierowe koncerty w kolejnym ogłoszeniu artystów Strefy Jelenia

Sitek OKI news ogłoszenie Strefa Jelenia Jagermeister MORE vouchery

Koncerty w Strefie Jelenia to jedna z najciekawszych opcji na spędzanie ostatnich letnich wieczorów. Przyjemna lokalizacja, topowi polscy raperzy i (post) wakacyjna atmosfera to powody, dla których warto tam być.

Właśnie poznaliśmy kolejne argumenty za tym, żeby odwiedzić Strefę Jelenia w najbliższych tygodniach. Dzisiejsze ogłoszenie przynosi głównie koncerty premierowe, młode pokolenie rapowych artystów i niezmiennie – wysoką jakość.

Vouchery na koncerty w ramach Strefy Jelenia dostępne są w Going.

Do tej pory przy Moście Łazienkowskim odbyły się koncerty m.in. Plan Be, Tuzzy, Żabsona i Białasa. W najbliższych dniach zagrają tam Włodi i 1988, Deemz oraz Avi i Louis Villain. No dobra, to kto dołączył do line-upu w dzisiejszym ogłoszeniu?

OKI | Sitek | Sobel

Sprawdź też
Zabiegi liryczne

Dwa z powyższych koncertów będą premierowymi. OKI zaprezentuje materiał z nadchodzącego albumu 77747mixtape oraz z wydanego wcześniej w tym roku 47playground. Takie combo, to my rozumiemy. Świeże numery z drugiej solowej płyty zatytułowanej Nowy Vibe zaprezentuje również Sitek. Trzecie ogłoszenie to występ Sobela, czyli najnowszego nabytku Def Jam Recordings. Zapowiada się grubo!

Vouchery na koncerty w ramach Strefy Jelenia dostępne są w Going. Pamiętajcie, że na miejscu możecie je wymienić na specjalnego drinka.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone