Czytasz
Bedoes i Żabson pogodzeni. Mamy wspólny track i nadzieję na przyszłość!

Bedoes i Żabson pogodzeni. Mamy wspólny track i nadzieję na przyszłość!

Bedoes i Żabson

Po wielu niesnaskach i ciągłym mijaniu się Bedoes i Żabson wreszcie ponownie połączyli siły. Mamy numer założyciela 2115 i lidera Internaziomali!

Spotkanie po latach

Warto pamiętać, że kariery obu panów rozkręcały się w ostatnich latach, że tak powiemy, równolegle. Wnosili świeżość na polską scenę trapową, zapisywali się też w historii kolejnymi rekordami sprzedaży i hitami. Nagrywali utwory z tymi samym raperami, więc byli całkiem blisko siebie, jeśli chodzi o kwestie artystyczne.

Żabson i Bedoes wydali wreszcie duetowy utwór, a tym samym zażegnali swój (domniemany?) konflikt. Od lat krążyły po środowisku plotki, że panowie bynajmniej za sobą nie przepadają. Jak widać, to już przeszłość.

Żabson i Bedoes i ich Sidehoe

Bedoes i Żabson

Żabson zadedykował refren i zwrotkę dziewczętom, za którymi, delikatnie mówiąc, nie przepada. Fani już snują teorie dotyczące tego, że część wersów jest adresowana do Young Leosi. Natomiast Bedoes uderzył z bardzo typową dla siebie charyzmatyczną zwrotką, za którą bedoesiarze, bedoesiary i osoby bedoesiarskie tak go uwielbiają. BTW zapytaliśmy jego fanów, co ich tak ujmuje w jego muzyce, Sprawdźcie, co nam odpowiedzieli!

Sprawdź też
Żabson Avi

Sidehoe to drugi po Przynajmniej nie kłamię singiel zapowiadający najnowszy album Żabsona Ostatni Ziomal. Płyta ma być zakończeniem trylogii. Machinę marketingową najnowszego dzieła rozpoczął filmik, w którym raper zwierzył się fanom. Co więcej, promocji wydawnictwa towarzyszy trasa koncertowa, podczas której artysta odwiedzi cztery miasta.

Bilety na trasę Żabsona wciąż można dorwać tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone