Czytasz
Bedoes – nadchodzi koncert finałowy

Bedoes – nadchodzi koncert finałowy

Bedoes - koncert finałowy

Właśnie ogłoszony został koncert finałowy trasy jednego z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Bedoes wystąpi na Hali Expo XXI w Warszawie już 17 grudnia!

Czy są na sali Bedoesiary oraz Bedoesiarze? Bez wątpienia już niedługo zapełnią oni jedno spore pomieszczenie w stolicy naszego kraju. Na Hali Expo XXI ma się odbyć wyjątkowy koncert, wieńczący ostatnie miesiące działalności artystycznej Bedoesa.
Od zapowiedzi wydawniczej działalności 2115, przez Orkiestrę Męskiego Grania i udział w symfonicznym projekcie Jimka, przez serię spektakularnych artystycznie i niezwykle efektownych produkcyjnie koncertów, aż do finału trasy w Warszawie. Jeden z najpopularniejszych reprezentantów SBM Label na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia rozgrzeje chłodny, grudniowy wieczór do czerwoności.

Ostatnie miesiące należą do 2115

Ten rok jest wyjątkowo owocny dla Borysa i jego świty. Skład 2115 już od dawna bombarduje słuchaczy kolejnymi hitami. Takie utwory jak Bedoesiara czy Turysta praktycznie nie opuszczają ścisłych topek streamingowych od momentu premiery. Ostatnim dużym singlem z ich nadchodzącego mixtape’u natomiast jest Ketchup, do którego teledysk został nakręcony podczas ostatniej edycji SBM FFestivalu. Wówczas całe 2115 wjechało na scenę z udziałem kilku porsche. Ciężko przewidzieć, jaki pomysł na wejście na scenę będzie miał Bedoes podczas finałowego koncertu, ale niewątpliwie jest na co czekać.

Bedoes – koncert finałowy

Ponadto cała ekipa odwiedziła w tym roku Stany Zjednoczone, gdzie nagrywali kolejne utwory i nabierali inspiracji do dalszych działań. Co więcej, z ich wyjazdu powstało kilka vlogów, które również zostały przyjęte niesamowicie ciepło przez fanów.

Bedoes – koncert finałowy

Mało jaki artysta ma w swoim repertuarze tyle hitów koncertowych, co Bedoes. Raper podbija serca młodego pokolenia swoją szczerością i bezkompromisowością. Wielu młodszych słuchaczy widzi w Borysie wzór do naśladowania i pewnego rodzaju autorytet. Nietrudno więc zrozumieć fenomen muzyki rapera. Biorąc pod uwagę, jaką pozycję Bedoes wypracował sobie przez lata działalności na scenie, łatwo wysnuć podejrzenie, że na scenie wraz z nim może pojawić się sporo gości. Artysta może zaskoczyć swoich fanów przeogromnym wachlarzem innych raperów i wokalistów, z którymi współpracował przez ostatnie lata. Kto i w jakiej konfiguracji by nie pojawił się u boku Bedoesa na scenie w grudniu, niewątpliwie będzie to warte zobaczenia i przeżycia na żywo.

Sprawdź też
Sanah nauczy Cię matmy

Bedoes – bilety na koncert finałowy złapiecie tutaj!!!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone