Czytasz
Bedoes i Kwiat Polskiej Młodzieży przejmują warszawski Torwar

Bedoes i Kwiat Polskiej Młodzieży przejmują warszawski Torwar

Bedoes

Już w tę sobotę na warszawskiej hali Torwar odbędzie się długo wyczekiwany koncert Bedoesa. Jeśli nadal nie jesteście pewni czy powinniście się tam wybrać, to w telegraficznym skrócie podpowiadamy Wam, dlaczego warto to zrobić.

Borys Przybylski, czyli Bedoes to aktualnie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim rapie. Wywołuje skrajne emocje i nieustannie podsyca je m.in. poprzez swoje teksty. W 2017 roku jego pierwszy album Oby śmierć miała znaczenie“, mimo wielu krytycznych opinii znalazł się na pierwszym miejscu Polskiej Listy Przebojów OLiS, a Glamrap przyznał mu nagrodę za Debiut Roku. 30 listopada 2018 roku, dwudziestoletni Bedoes wydał krążek Kwiat Polskiej Młodzieży, który okazał się ogromnym komercyjnym sukcesem. Płytka w szybkim tempie pokryła się platyną, a wydawane single zyskują dziesiątki milionów odtworzeń na YouTubie i platformach streamingowych. 

W ramach trasy Kwiat Polskiej Młodzieży Bedoes odwiedził kilkanaście największych polskich miast – m.in. Kraków, Wrocław i Poznań. W czasie każdego występu energia płynąca od rapera znajdywała wielki odzew publiczności, która w przypadku warszawskiego koncertu będzie znacznie większa niż do tej pory. Możemy zatem spodziewać się wyjątkowo intensywnych wrażeń, porządnej dawki energii i emocji, które nie opadną jeszcze długo po koncercie. Będzie to zarazem zamknięcie trasy promującej ostatni krążek Bedoesa, więc jeśli numery z tej płytki są Wam wyjątkowo bliskie – musicie usłyszeć i zobaczyć to na żywo.

Do pójścia na koncert powinni zachęcić Was też goście specjalni, których zobaczymy  na scenie obok Bedoesa. Już teraz wiemy, że pojawią się tam m.in. Young Multi, Solar, Białas czy White 2115 oraz …(werble) Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej. Podejrzenia, że to jeszcze nie koniec niespodzianek – znając Borysa – nie są bezzasadne. My sprawdzimy to na miejscu.

Sprawdź też

Jeśli uważacie, że faktycznie warto wybrać się na ten koncert, a jeszcze nie macie biletów, to możecie złapać je w Going.. Do zobaczenia na Torwarze!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone