Czytasz
Belmondawg zaprezentował rozszerzoną wersję docenianej EP-ki

Belmondawg zaprezentował rozszerzoną wersję docenianej EP-ki

Belmondawg EP

Belmondawg niespodziewanie wrzucił Hustle As Usual EP+. Świeże remixy utworów rapera wylądowały na streamingach.

EP-ka, którą Belmondawg opublikował w 2021 roku, zniknęła na moment ze streamingów. Natychmiast jednak pojawiła się nowa wersja okraszona tytułem Hustle As Usual EP+. Na nowym wydaniu znajdują trzy dodatkowe remixy: Strona B autorstwa Persa, Pappardelle all’arrabbiata od Urba oraz także Z.K.C.K., za którego nową wersję odpowiedzialny jest legendarny producent Kixnare.

EP-ka ta wciąż pozostaje najnowszym oficjalnym wydaniem od Młodego G. Odświeżenie wersji sprzed dwóch lat może zwiastować nadejście nowości. Wielu fanów niecierpliwie czeka na kolejne ruchy Belmondawg. Czy jednak świeży materiał jest w ogóle w drodze? Tego możemy się jedynie domyślać. Media społecznościowe rapera nie sugerują niestety niczego konkretnego.

Hustlowanie jak zwykle

Materiał został pierwotnie wyprodukowany przez EXPO 2000, który wcześniej zyskał rozgłos dzięki stworzeniu bitu do luźnego singla Młodego G Kto by pomyślał. Co więcej, w utworze udzielił się gościnnie Liroy. Produkcje EXPO wyróżniały się klasycznym, ale zarazem unikalnym stylem, a wszystko uzupełniało analogowe miksowanie oraz mastering wykonany przez Eprom Sound Studio. Płyta ujrzała światło dzienne 25 czerwca w dystrybucji Asfalt Distro.

Sprawdź też
Clout Festival 2024

Na krążku gościnnie udzielili się Dizkret, Yomen i Barbara Kinga Majewska. Szczególnie singiel z Dizkretem o tytule Followup cieszył się szczególnym uznaniem wśród słuchaczy i krytyków. Raper zastosował niecodzienny zabieg, jeśli chodzi o publikację tego kawałka. Utworowi towarzyszył teledysk, który został jednocześnie wrzucony na dwa kanały na YouTubie. Zarówno oficjalny kanał Asfalt Records, jak i kanał Młodego G o nazwie Poppyn miały identyczne video. Co ciekawe, na obu kanałach klip przyjął się niemalże identycznie dobrze.

Belmondawg EP

Czytajcie więcej o polskim rapie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone