Czytasz
Multisensoryczne techno-widowisko – Ben Klock i jego Photon w Warszawie

Multisensoryczne techno-widowisko – Ben Klock i jego Photon w Warszawie

Ben Klock Photon Smolna

Ben Klock, legenda techno, odwiedzi na wiosnę 2021 roku stolicę. Smolna i Follow The Step 19 marca zapraszają na wyjątkową imprezę Photon. To nie będzie typowy clubbing. 

Każdy fan techno zna zapewne klasyk Subzero. Jego autor, niemiecki DJ i producent Ben Klock, związany z Berghain i Ostgut Ton, założyciel wytwórni Klockworks, po raz kolejny przyjedzie do Polski. Lecz tym razem spodziewajmy się nie zwyczajnej imprezy, a multisensorycznego doświadczenia. W stolicy w EXPO XXI / Hali Expo Klock zaprezentuje swój słynny Photon, czyli wyjątkowe widowisko będące kombinacją dźwięku, światła i architektury. 

Jeszcze nie znamy line-upu warszawskiego wydarzenia. Sądząc jednak po zaproszonych do tej pory do udziału w przedsięwzięciu artystach, możemy liczyć na samych mocnych zawodników. Marcel Dettmann, FJAAK czy RØDHÅD to tylko niektórzy z nich.

Photon odbywał się już w innych światowej sławy klubach – m.in. mecce wszystkich fanów elektronicznych dźwięków, berlińskim Berghain / Panorama Bar czy fabriclondon

Sprawdź też

A co będzie się działo w warszawskiej odsłonie Photona? Więcej info niebawem. My już nie możemy się doczekać! 

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone