Czytasz
Białas i Sobel połączyli siły. Takiego duetu jeszcze nie było

Białas i Sobel połączyli siły. Takiego duetu jeszcze nie było

Białas i Sobel

To opowieść z cyklu: niecodzienne rapowe połączenia. Co dla fanów przygotowali Białas i Sobel?

Nowa płyta nadchodzi wielkimi krokami

Dwa tygodnie temu Białas solidnie powiadomił fanów o swoim powrocie. Na streamingach pojawiły się równocześnie dwa single autorstwa Beezy’egoWitam Cię 2k23 i Mateusz Jordan. Ponadto temu drugiemu towarzyszył jeszcze teledysk w wykonaniu Xawita, za bit natomiast odpowiadali Deemz z Wrooblem.

Jak przystało na Białasa, nie obyło się bez mocnych wersów i zaczepek w stronę branży. Raper w singlu Mateusz Jordan wyśmiewał między innymi redakcje hip-hopowe takie jak RapNews czy Glamrap. Zarzucił im traktowanie świata rapu śmiertelnie poważnie, podczas gdy on podchodzi do tej kultury i muzyki z luzem. Co więcej, ironicznie zaczepił też youtubera Grande Connection, sugerując, że to on pisze mu teksty.

Białas i Sobel? Tak, serio!

Przy okazji dzisiejszego singla Białas odsłonił swoją bardziej poważną, refleksyjną stronę. Uzi to utwór utrzymany w znacznie cięższym klimacie niż dwie pierwsze premiery. Gospodarz stara się rozliczyć ze swoimi zmorami z przeszłości i podkreślić, że popełnia takie same błędy jak każdy, jednocześnie nie zasługując na większą karę. Sobel z kolei niesamowicie bawi się wokalem i uzupełnia nawijkę Białasa bardzo wykręconymi i eksperymentalnymi tonacjami. Ważnym elementem utworu jest refren, w którym pada tak mocny wers jak Gdybym mógł, zabiłbym się, by móc to życie powtórzyć. Za instrumental odpowiada Deemz, który również był współautorem wcześniejszych singli.

Sprawdź też
White 2115 płyta

Warto dodać, że zapowiedziana przez Białasa płyta będzie zawierać 36 utworów. To jednak nie koniec. Do Newcomera będzie dołączana również Głowa rodziny LP. Te dwa albumy zamknięte w trzech krążkach dadzą łącznie 50 tracków. Będzie to niewątpliwie jedno z najdłuższych polskich wydawnictw rapowych ever. Nie będzie brakowało też na nich gości. Dzisiejszy Sobel na Uzi jest pierwszym z featów, który nam zaprezentowano. Ponadto usłyszymy takie postacie jak Malik Montana, Young Igi, Alberto czy Kukon.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone