Czytasz
I wtedy wchodzą oni, cali na biało – wspólny album i trasa Białasa i White’a 2115

I wtedy wchodzą oni, cali na biało – wspólny album i trasa Białasa i White’a 2115

Diamentowy Las

Czy spodziewaliśmy się tej współpracy? Absolutnie nie. Czy się nią jaramy? Jasne, że tak! Diamentowy Las to materiał z serii “nikt nie prosił, wszyscy potrzebowali”.

Po sukcesach ubiegłorocznych projektów obu Panów, pewnego dnia postanowili połączyć siły i nagrać coś wspólnie. Wyszedł z tego Diamentowy Las, czyli długogrający album utrzymany w konwencji mixtape’u, na którym usłyszymy dwanaście kawałków. Czy to jedno z najciekawszych wydawnictw 2021 roku? Być może. Jeśli jesteście zajarani tak samo jak my, koniecznie badajcie ogłoszone właśnie koncerty!

Tego lata duet zawita do kilku miast. Bilety znajdziecie w Going.

Diamentowy Las od Białasa i White’a 2115 kipi trapem, ocieka dobrymi wersami i błyszczy odmienianymi przez wszystkie przypadki diamentami, które rosną na drzewach – a jak!

Zarówno współzałożyciel SBM Label, jak i Łajcior od lat udowadniają, że wiedzą co jest pięć i czegokolwiek się nie tkną – zamieniają to w złoto. To jasne, że połączenie dwóch wyjadaczy tej klasy zakończyło się triumfem i udanym krążkiem, więc nie jesteśmy tym faktem zbyt zdziwieni. Warto jednak zauważyć, że dużą częścią tego sukcesu jest także warstwa muzyczna. Odpowiadały za nią osoby zarówno dobrze znane z materiałów traperów, jak i producentów, z którymi współpracowali po raz pierwszy. Za brzmienie płytki odpowiedzialny był m.in. Lanek. Kinny Zimmer i debiutujący Krzysiek808 (lepiej mieć na niego oko, bo jeszcze będzie o nim głośno).

Sprawdź też
california spotify

Płytka dostępna jest w bardzo limitowanej ilości dziesięciu tysięcy sztuk i możecie ją zakupić jedynie na stronie internetowej projektu (diamentowylas.pl) oraz w SBM Store. Zatem radzimy nie zwlekać!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone