Czytasz
Black Weekend w Going. To idealna okazja, żeby kupić bilety na wymarzony koncert!

Black Weekend w Going. To idealna okazja, żeby kupić bilety na wymarzony koncert!

Rabaty sięgające nawet 30 procent, kilkadziesiąt wydarzeń, w tym letnie festiwale, i aż trzy dni na podjęcie decyzji. Takiej ofercie trudno się oprzeć!

Sklepy i centra handlowe przygotowywały się na ten dzień przez wiele tygodni. Dziś przeżyją spodziewane oblężenie, bo chętnych, żeby zaoszczędzić na zakupie wypatrzonych wcześniej produktów, nie brakuje. Black Friday ruszyło z kopyta, a pierwsi klienci już pewnie zdążyli skorzystać z bonifikat. Ustrzelić można dosłownie wszystko: od ubrania, przez obuwie i sprzęt elektroniczny, aż po kosmetyki. – Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy mawiała ponoć jedna z niepisanych patronek święta, aktorka Marilyn Monroe. Hollywoodzka gwiazda chyba miała sporo racji.

Black Weekend w koncertowym stylu. Koniecznie sprawdźcie tę ofertę!

W Going. postanowiliśmy podbić stawkę, bo uwielbiamy spotykać się z Wami na koncertach jak najczęściej. Nasze Black Friday trwa aż trzy dni, do 26 listopada, i tym samym przeobraża się w Black Weekend. Dzięki uprzejmości organizatorów promocją objęliśmy wejściówki na kilkadziesiąt wydarzeń, które odbędą się w największych polskich miastach. Na niektóre pójdziecie jeszcze w tym roku, inne odbędą się dopiero za kilka miesięcy.

Black Friday w Going. organizujemy już po raz kolejny. Czego tym razem możecie spodziewać się po promocji?

Dla każdego coś dobrego

Które występy powinny szczególnie Was zainteresować? Nie odpowiemy na to pytanie, bo ile osób, tyle gustów. Zdradzimy tylko, że w ofercie coś dla siebie powinni znaleźć słuchacze najróżniejszych gatunków muzycznych. Hip-hopowi zajawkowicze wybiorą się taniej na 30-lecie Kalibra 44 w katowickim Spodku i trzecią odsłonę stołecznego CLOUT Festival. Dla elektronicznych świrów mamy upust na wrocławskie Trick or Beat, grudniowy set braci KREAM w Pradze Centrum i Tauron Nowa Muzyka Festiwal. Entuzjastom cięższych brzmień powinna przypasować trasa fińskiej formacji Blind Channel oraz show Chorwatów z Manntry, którzy łączą industrialny metal z folk rockiem. Nie wypada też przegapić indie rockowych gigów: The Vaccines, Crystal Fighters czy Lust for Youth.

Obchody 30-lecia działalności scenicznej Kalibra 44 przypadną na 16 grudnia. Zespół wystąpi wówczas w katowickim Spodku

Black Weekend w Going. może również skłonić do poszerzenia muzycznych horyzontów. Gdy wejściówki na koncerty są znacznie tańsze, łatwiej pójść na całość i zdecydować się zobaczyć wykonawcę, który na co dzień nie figuruje na naszej playliście. Może to właściwy czas, żeby wreszcie posłuchać muzyki Fryderyka Chopina na żywo i pośpiewać kultowe kolędy z zespołem Enej? Albo zobaczyć sceniczne alter ego kolorowego ptaka rodzimej sceny, Michała Szpaka? Opcji nie brakuje, a największe rabaty sięgają nawet 30 procent. Wasze portfele już cieszą się na tę wiadomość.

Sprawdź też

Black Weekend w Going. ruszyło w piątek i potrwa aż do niedzieli

Szczegółową rozpiskę wszystkich koncertów wraz z instrukcją, jak skorzystać z promocji, znajdziecie na tej stronie internetowej. Pamiętajcie, że liczba przecenionych biletów jest ograniczona. Macie trzy dni na podjęcie decyzji, ale warto nie zwlekać do ostatniej chwili.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone