Czytasz
Bletka i Gibbs połączyli siły. Ta piosenka będzie lecieć wszędzie!

Bletka i Gibbs połączyli siły. Ta piosenka będzie lecieć wszędzie!

Bletka Gibbs

Bletka podbija serca fanów oraz kolejne streamingowe listy przebojów hitami z Kizo. Tym razem postanowiła połączyć siły z innymi artystami. Gibbs i Jonatan nagrali z nią wspólny utwór!

Bletka, Gibbs i Jonatan wypuścili Róż, czyli lekkiego, romantycznego letniaka stworzonego na długie lipcowe wieczory.

Sprawdźcie, gdzie aktualnie Bletka gra koncerty!

Wakacje w Różu

Za produkcję hitu odpowiada Jonatan, który udzielił się w nim także wokalnie. Utwór ma budowę typowego, letniego hitu. Gitarowe intro buduje klimat, który uwalnia cały potencjał w refrenie. Treściowo jest to tylko i aż luźny lovesong. Głos Bletki został też w ciekawy sposób pocięty w bridge’u między kolejnymi zwrotkami.

Bletka, Gibbs, Jonatan i Róż

Bletka chce podbić muzyczny świat

Krakowska artystka jest nam znana od niedawna. Wbiła w branżę znienacka, nagrywając diamentowy już singiel z Kizo o tytule TAXI. Raperowi tak spodobała się współpraca z nowo poznaną artystką, że postanowił nagrać z nią także EP-kę o wdzięcznym tytule Patopop. Tylko dzięki tym kilku utworom Bletka zdołała zdobyć już ponad dwa miliony miesięcznych słuchaczy na Spotify.

Piosenkarka dawno już odbiła także od wizerunku dodatku wokalnego do Kizo. Zyskała autonomiczny fanbase, który rośnie w ogromnym tempie. Wielu słuchaczy deklaruje, że jej barwa głosu jest ich ulubioną w Polsce.

Sprawdź też
Bonus RPK

@going.app Bletka solo na Kortowiadzie. New crush unlocked 🧚🏼‍♀️ „Taxi” z Kizo na naszej drugiej platformie! #kizo #bletka #B012 #koncert #kortowiada ♬ original sound – Going.

Połączenie Bletka x Gibbs już na papierze wydaje się strzałem w dziesiątkę. Tak zresztą się stało. Nie trzeba być specem od branży muzycznej, żeby domyślić się, że Róż będzie ogromnym hitem. Możemy śmiało oczekiwać, że piosenka podbije zarówno stacje radiowe, jak i świat serwisów streamingowych.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone