Czytasz
Niby czwartek, a wysyp nowości jak w piątek! Czego możemy dziś posłuchać?

Niby czwartek, a wysyp nowości jak w piątek! Czego możemy dziś posłuchać?

Bletka Kizo

Mawiają, że czwartek to mały piątek. Dziś dostaliśmy potwierdzenie, że faktycznie tak bywa. Dostaliśmy muzykę od takich postaci i składów jak Kizo i Bletka, BonSoul, Paluch czy Oskar z PRO8L3MU.

Kizo i Bletka postanowili pójść pod prąd. Premierę swojego albumu zaplanowali nie na piątek, lecz czwartek. Patrząc na rynkowe standardy, jest to niemała ekstrawagancja.

Sprawdźcie, gdzie Kizo aktualnie gra koncerty!

Kizo x Bletka – Patopop (Vol. 1)

Otrzymaliśmy dzisiaj nowość od pierwszego pato-duetu muzyki popularnej. EP-ka składa się z ośmiu utworów, z czego dwa to remixy. Szczególnie ten autorstwa ekipy SARAPATA zasługuje na uznanie. Kizo wraz z kompanką podjęli próbę rozbicia banku, jeśli chodzi o tegoroczne letniaki. Czy im się uda? Czas i melanże na plaży pokażą.

BonSoul – Spadały gwiazdy

Entuzjaści bardziej oldschoolowych też mają dziś swoje święto. Bons na klasycznym, samplowanym bicie uraczył nas najpierw storytellingiem, a potem pewnego rodzaju uroczystym pożegnaniem. Nie jest to oczywiście żadna nowość, bo już jakiś czas temu ogłosił koniec kariery. Serduszko jednak i tak mocno zakuje w trakcie odsłuchu.

Paluch – Na luzie

Po dłuższej przerwie powrócił poznański weteran. Wprawdzie Paluch wspomina w najnowszym tracku, że wiele potencjalnie stresujących sytuacji przyjmuje na luzie, ale cały utwór luźny bynajmniej nie jest. Raper leci na trapowej pętli bardzo agresywnie i słychać, że wykorzystuje nawijkę jako formę wyżycia się. Dla fanów wkurzonego, wyjaśniającego wszystkich Palca to istna uczta. Singiel promuje najnowszy album rapera o tytule Najlepszego Życia Diler, co nawiązuje do jednego z jego klasyków, czyli Lepszego Życia Diler z 2013 roku.

Sprawdź też

Oskar83 – Krótkie Story

Mamy kolejną odsłonę trwającego w najlepsze Def Jam World Tour. Inicjatywa ma łączyć nieoczywistych twórców z całego świata. Teraz możemy usłyszeć reprezentanta PRO8L3MU z artystą o nicku Roiii. To południowo-afrykański raper opisywany jako pionier tamtejszego drillu. Co więcej, otrzymaliśmy zarówno śpiewającego, jak i rapującego Oskara, więc fani obu jego osobowości artystycznych będą zadowoleni.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone