Czytasz
Muzyka, filmy i pyszności. Browary Warszawskie zapraszają na wakacje!

Muzyka, filmy i pyszności. Browary Warszawskie zapraszają na wakacje!

Mimo, że sierpień już się kończy, to przecież lato trwa aż do połowy września. Do tego czasu Browary Warszawskie przygotowały masę atrakcji, aby w pełni wykorzystać ostatnie ciepłe dni w tym roku.

Muzyka na terenie Browarów Warszawskich gra praktycznie przez cały tydzień. Od wtorku do piątku na Placu Leżakowni istnieje bowiem szansa na posłuchanie zarówno DJ setów z Baila Show & Dining, jak i koncertów w latynoskich klimatach, organizowanych przez Sobremesa Tapas Bar. Z kolei w weekendy otworem stoi Letnia Scena. Zaprezentuje się na niej wielu znanych artystów i tych muzycznych, i tych komediowych. 

Sobotnie wieczory będą stać pod znakiem polskich wokalistów i zespołów muzycznych. Wśród artystów znajdzie się krakowski projekt Runforrest, wyjątkowa grupa VHS, TYNSKY (czyli 19-latek z Płocka, który w krótkim czasie zyskał ogromną popularność i trafił na telebim na nowojorskim Times Square) oraz projekt Seeme Kasi Makowieckiej, grający na zakończenie sobotnich występów na Letniej Scenie. Niedziele zaś o 18:00 będą oferować komediowe występy grup MUSICAL IMPROWIZOWANY i RESORT KOMEDII. Ich humorystyczne przedstawienia oglądać będzie można na przemian, w co drugą niedzielę.

Bardziej roztańczone osoby może z pewnością zainteresować klub muzyczny Question Music Club & Coctail Bar. Serwuje on najróżniejsze brzmienia, zarówno te elektroniczne, jak i inne, nie mniej energiczne. W przerwie między tańcami można zamówić wytrawne dania i słodkie desery albo zajrzeć do baru.

Kino plenerowe

Nie zabraknie też atrakcji dla fanów produkcji filmowych. Kino Letnie Browarów działa w każdą środę i niedzielę, punktualnie o godzinie 21:30. W sierpniowym repertuarze, który zaczął się już w minioną niedzielę, pojawiają się m.in. komediodramat Sokół z masłem orzechowym (20 sierpnia), musicalowa komedia Mamma Mia! Here we go again! (23 sierpnia), familijna animacja Szczęście Mikołajka (27 sierpnia) oraz muzyczna komedia Yesterday (30 sierpnia).

Ważną sprawą jest też to, iż seanse są całkowicie bezpłatne. Tym bardziej warto więc udać się na Dziedziniec Laboratorium i obejrzeć któryś z kinowych hitów pod gołym niebem.

Sprawdź też
Bambi Margaret

Browary Warszawskie
Browary Warszawskie

Wakacyjne atrakcje

Jeśli muzyczne występy i plenerowe kino to dla was za mało, ciekawym rozwiązaniem może okazać się odwiedzenie Food Hall Browary i uczestnictwo w mających tam miejsce aktywnościach. Miejsce działa przez cały tydzień, a każdy dzień oferuje inne atrakcje. W poniedziałkowe wieczory odbywają się seanse filmowe zatytułowane KINO I WINO. Towarzyszą temu promocje w wine barze. W środy można z kolei uczestniczyć w PUB QUIZIE, czyli wyzwaniu dla drużyn z nagrodami. W sobotę SPORTOWY BEFORE pozwoli rozgrzać się przed imprezą.

Dla gustujących w sztuce również się coś znajdzie, gdyż Browary Warszawskie na początku lata zamieniły się w istną galerię sztuki. Dzięki temu można podziwiać miejski neon, wystawy zdjęć oraz miejscowe schody z nowo powstałą grafiką, w centrum której znalazła się warszawska syrenka. Wszystko to okraszone przyjemnym letnim klimatem, pozwalającym cieszyć się ostatnimi dniami tegorocznych wakacji.

Śniadanie na Woli? Sprawdźcie tosty na chałce w Vita Cafe

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone