Czytasz
Kids Station to dziecięce targi, które spodobają się rodzicom

Kids Station to dziecięce targi, które spodobają się rodzicom

Już w ten weekend w Gdańsku odbędą się targi wokół tematu rodzicielstwa, czyli Kids Station. Są przeznaczone zarówno dla osób z dziećmi, jak i tych, którzy dopiero snują tego typu plany.

Zgodnie z założeniem organizatorów, Kids Station ma stać się komfortową przestrzenią, która może wyznaczyć początek rodzicielskiej przygody:

Pragniemy wesprzeć rodziców: tych nowych, tych bardziej doświadczonych i tych przyszłych, dając im przestrzeń do wysłuchania wykładów ekspertów, zainspirowania się licznymi ekspozycjami oraz zrobienia zakupów na stoiskach tematycznych, gdzie znajdzie się wszystko, co potrzebne na każdym etapie rozwoju dziecka – podkreślają twórcy wydarzenia. Dodają też, że Kids Station to jednak przede wszystkim świetna okazja do spędzenia wspaniałego weekendu wśród licznych atrakcji. I to zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych!

Bilety złapiecie w Going.

Kids Station – program

No dobra, to czas zdradzić Wam, czego można się spodziewać na miejscu. Jeśli przyjdziecie na Targi ze swoimi dziećmi, warto zabrać je do dedykowanej strefy zabawy. Będą tam czekać na nie profesjonalni opiekunowie. Zadbają nie tylko o brak nudy, ale też bezpieczeństwo! Dorosłych zapraszamy na eksperckie wykłady. Na miejscu dostępne będą osoby zajmujące się psychologią, położnictwem i… pisaniem książek. O swoich doświadczeniach ze sfery rodzicielstwa opowiedzą także blogerzy i influenserzy. Dorośli będą mogli skorzystać z oferty Day SPA i kursu warzenia piwa!

Kids Station
Targi Kids Station

Nie zapominamy jednak, że Kids Station to przede wszystkim targi. Nie zabraknie wystawców i marek z ogromnym wyborem produktów, dostępnych od razu na miejscu. W ofercie ubrania, zabawki, książki, przez gry, aż po szkolną wyprawkę. Będą też mebelki dla dzieci, dodatki, wózki, a także ubrania ciążowe i inne produkty dla mam. Swoje stanowiska zamontują również przedstawiciele szkół językowych, klubów sportowych oraz organizatorzy innych zajęć dodatkowych dla dzieci.

Sprawdź też

Największą atrakcję zostawiliśmy na koniec. Mowa o Bajkowym Hollywood, czyli koncercie muzyki filmowej z piosenkami m.in. z Króla Lwa, Jak wytresować Smoka, Kung Fu Pandy czy Krainy Lodu. Wszystko w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej pod batutą Mastero Przemysława Piotra. – Koncert połączymy z pokazem fragmentów filmów i animacji, które będą wyświetlane na kilku ekranach umieszczonych na scenie. Piosenki wykonają na żywo polscy artyści, którym na scenie będą towarzyszyć tancerze – czytamy w zapowiedzi wydarzenia. Organizatorzy zapewniają, że koncert zachwyci nie tylko najmłodszych widzów, ale też ich opiekunów.

Widzimy się w ERGO ARENA GDAŃSK 26 i 27 sierpnia.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone