Czytasz
„California” White’a 2115 wciąż na szczycie. Mamy rekord!

„California” White’a 2115 wciąż na szczycie. Mamy rekord!

California

Chyba żaden fan muzyki nie wyobraża sobie upalnych, wakacyjnych dni bez akompaniamentu letniaków. California White’a stała się już wręcz klasykiem.

Niepokonana California

Na polskim podwórku co roku pojawiają się nowe utwory aspirujące do tego, żeby stać się ponadczasowym wakacyjnym hitem. Jednak okazuje się, że bardzo ciężko przebić ten jeden utwór wydany w 2018 roku. Mowa oczywiście o Californi pochodzącej z repertuaru White’a. Z najnowszych informacji wynika, że to właśnie ten kawałek stał się pierwszym polskim utworem, który wykręcił aż 90 milionów streamów na platformie Spotify.

Historyczne osiągnięcie zbiegło się w czasie z końcem szkolnych wakacji. Wszystko wskazuje na to, że mimo upływu czasu polscy słuchacze nadal spędzają letnie wieczory w rytmie klasyka sprzed pięciu lat. Oczywiście nadchodzący wrzesień nie wiąże się z końcem ciepłych dni, co oznacza, że California ma jeszcze szanse rozbrzmiewać z głośników słuchaczy łapiących ostatni powiew lata.

Obserwuj White’a w Going.!

Polscy słuchacze kochają chill

Gdybyśmy w ciemno zadali pytanie dotyczące tego, która z polskich piosenek ma szansę pokonać barierę 90 milionów streamów na Spotify, to wskazanie Californi mogłoby wydać się wątpliwe. W obliczu popularności, jaką mają Dawid Podsiadło czy Sanah zapewne większość słuchaczy wskazałoby kawałek pochodzący z ich dyskografii. Jednak okazuje się, że polscy fani muzyki kochają rap i chill, a dowodem tego jest sukces numeru, który nie kojarzy się z niczym innym niż z leżeniem nad wodą i myśleniem o niebieskich migdałach.

Sprawdź też
Rihanna 2024

Trzeba przyznać, że wraz z wypuszczeniem Californi White stał się niezastąpionym królem letniaków. Mimo imponującej działalności muzycznej artysta stale jest kojarzony z beztroskimi chwilami, które czekają na nas podczas lipcowych i sierpniowych dni. Co ciekawe, raper posiada na swoim koncie więcej letniaków, jednak słuchacze ewidentnie lubują się w nieśmiertelnym już tracku, który stale wykręca szalone liczby. W kwestii odsłon na platformie YouTube omawiany numer ma się równie dobrze, ponieważ na tę chwilę został wyświetlony grubo ponad 121 milionów razy.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone