Czytasz
Posłuchamy bicia muzycznego serca Londynu. Nadchodzi „Camden”!

Posłuchamy bicia muzycznego serca Londynu. Nadchodzi „Camden”!

Dua Lipa Camden

Hulu zaprezentowało zwiastun nowego serialu dokumentalnego Camden, który opowie o muzycznym dziedzictwie londyńskiej dzielnicy. Współproducentką została Dua Lipa, a w projekcie udział wzięli m.in. Chris Martin, Noel Gallagher i Nile Rodgers.

Camden: wielka muzyczna historia

Camden ma skupić się na nieopowiedzianych historiach dotyczących tego, jak londyński obszar wpłynął na życia i kariery postaci światowego formatu. Co ważne – nie tylko tych, które obecnie są na topie. W przypadku tego miejsca mówimy o dziedzictwie, które obejmuje kilka ładnych dekad.

W zwiastunie produkcji możemy zobaczyć nie tylko scenę, w której Dua Lipa przegląda płyty w lokalnym sklepie muzycznym. Równie ciekawie zapowiadają się wypowiedzi takich tuzów jak Chris Martin, Noel Gallagher, Pete Doherty i Nile Rodgers.

To miejsce radykalnej akceptacji – mówi Dua we fragmencie, po czym dodała: Widząc to, zaczynasz wierzyć w siebie. To naprawdę mój dom.

Dua Lipa zatańczyła z fanami do utworu Houdini. I to na swojej imprezie!

Święte miejsce

Wspomniana artystka podzieliła się zwiastunem na swoim Instagramie, pisząc: To dla mnie wielki, pełen symboliki moment. Jestem dumna, że mogłam być producentką wykonawczą tej nowej, oryginalnej serii dokumentalnej, która celebruje miejsce, gdzie wszystko się dla mnie zaczęło!!! Camden zawsze będzie miało specjalne miejsce w moim sercu i jestem zaszczycona, że mogę dzielić to z moimi absolutnymi muzycznymi bohaterami. Innymi osobami, które maczały palce w serialu, są Mark Ronson, Yungblud, Black Eyed Peas, Madness, Chuck D, Boy George, Sister Bliss z Faithless, Questlove i Lauren Laverne.

Sprawdź też

Camden wyreżyserował znany z Amy Asif Kapadia, a za poszczególne odcinki odpowiadali Toby Trackman, Yemi Bamiro i Sarah Lambert. Serial zadebiutuje na Hulu 29 maja.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone