Czytasz
Dua Lipa zatańczyła z fanami do utworu „Houdini”. I to na swojej imprezie!

Dua Lipa zatańczyła z fanami do utworu „Houdini”. I to na swojej imprezie!

Dua Lipa Houdini

Tydzień temu brytyjsko-albańska wokalistka zaprezentowała światu singiel Houdini, który rozpoczyna jej nową muzyczną erę. Okazuje się, że oprócz numeru słuchacze dostali zaproszenie na cykl imprez, podczas których mogą tańczyć razem z artystką.

Houdini, disco, escape room i Dua Lipa jako DJ-ka

Artystka poinformowała swoich fanów, że urządza dla nich cykl imprez, podczas których wspólnie z nimi będzie świętować premierę kawałka Houdini. Fani mieszkający w Los Angeles dostąpili zaszczytu, mogąc celebrować nowy kawałek Duy jako pierwsi.

Impreza odbyła się we wtorkowy wieczór na wzgórzach L.A. w tajemniczej posiadłości o nazwie Houdini. Na gości czekała masa atrakcji w postaci szalonej muzyki w rytmie disco, możliwości wejścia do escape roomu czy wspólnej zabawy z ulubioną wokalistką. Dua Lipa pojawiła się w charakterze DJ-ki serwującej najlepsze taneczne kawałki, no i oczywiście numer Houdini.

Fani podrzucali Lipie swoje telefony w celu zrobienia zdjęcia lub nagrania filmików. Co więcej, piosenkarka postanowiła spróbować swoich sił w escape roomie. Trzeba przyznać, że dla najwierniejszych słuchaczy to wydarzenie mogło stać się jednym z najlepszych w ich życiu.

Wkroczenie na parkiet

W ten sposób artystka rozpoczęła wspomniany cykl imprez, który obejmie jeszcze dwa inne miasta. Kolejne przystanki to Londyn oraz Tokio. Patrząc po niespodziankach, jakie spotkały uczestników disco party w Mieście Aniołów – zdecydowanie jest na co czekać.

To, że Dua Lipa potrafi w taneczne kawałki, nie ulega wątpliwości. Wystarczy tylko spojrzeć na sukcesy singli pochodzących z jej ostatniego albumu, czyli Future Nostalgii lub na popularność numeru Dance The Night z soundtracku do filmu Barbie. Tym razem artystka również nie zawodzi, a jej najnowszy singiel Houdini wykręca coraz większe liczby. Według pierwszych danych numer przyciągnął 14 milionów wyświetleń w trzy dni od premiery.

W „Argylle” Dua Lipa i Henry Cavill grają razem. Zobaczcie ich w zwiastunie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone