Czytasz
Young Multi ma bekę z drillowców. Zresztą zobaczcie sami

Young Multi ma bekę z drillowców. Zresztą zobaczcie sami

Young Multi drillowców

Nóż to ty miałeś w ręce podczas obiadu, jak ci mama dała schabowego – twierdzi Young Multi, obśmiewając modę na pseudodrillowców.

Young Multi zabrał głos na temat drillowców i braku autentyczności wśród młodych ludzi. Drill to gatunek, który wywołuje ostatnio wiele kontrowersji, będąc aktualnie także jednym z najbardziej rozpoznawalnych nurtów rapu. Często jednak dochodzi do sytuacji, w której artyści chcący kojarzyć się z drillem ignorują fakt, że ten styl to nie tylko muzyka, ale również specyficzny, ryzykowny sposób życia.

Multi krytycznie odniósł się do tych, którzy aspirują do bycia częścią tego świata, zaznaczając ich błędy i nieprzystawanie do realiów. Zadrwił z nich, używając na przykład terminu drillowcy wannabe, bezlitośnie wytykając ich nieprawdziwość i śmieszność.

W komentarzach pod opublikowanym przez Hype’a shotem ze streama sporo osób odbiło piłeczkę, zarzucając Multiemu podobną nieautentyczność w związku trapem, który reprezentuje. Multi ostatnimi czasy bije rekordy popularności na Twitchu swoimi streamami. Artysta zdaje się aktualnie być bardziej streamerem i osobowością internetową niż raperem. Stąd duży zapał do komentowania różnych zjawisk na scenie i oceniania utworów innych twórców. Jednak na jednym z ostatnich streamów Mulciak zdradził, że nowy materiał jego autorstwa jest w drodze. Możemy więc prawdopodobnie oczekiwać nowej muzyki od rapera w niedalekiej przyszłości.

Czy Bambi i Young Multi są skonfliktowani? Poznaliśmy odpowiedź

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone