Czytasz
Czy Bambi i Young Multi są skonfliktowani? Poznaliśmy odpowiedź

Czy Bambi i Young Multi są skonfliktowani? Poznaliśmy odpowiedź

Bambi i Young Multi

W utworze Bambi niektórzy słuchacze dostrzegli diss na popularnego gracza, którym jest Young Multi. Czy jednak faktycznie coś jest na rzeczy?

Nowy singiel i liczne nawiązania

Z okazji zbliżającego się debiutanckiego albumu Bambi zatytułowanego In Real Life raperka udostępniła podwójny singiel zawierający utwory Big Big Girl i Karate Kid.

W piosence rapuje w kontekście Kizo: Duża dziewczynka jak Lizzo / Upragniony telefon i bill / Ty chciałbyś ze mną epizod / Ale mój striptizer to… uh lala… Kizo. Dodatkowo Bambi wspomina o postaciach takich jak Quebonafide, Malik Montana i Andrzej Dybiec. O tym ostatnim nawinęła: Cenię się wyżej niż Andrew Dybiec, a to wymaga wyjaśnienia. Wspomniany to producent muzyczny, którego podkłady cechują się wysokimi cenami, osiągającymi nawet 100 tys. złotych, co niektórzy odbierają z nutką ironii.

Diss na Multiego?

W Karate Kid pojawiły się linijki, które niektórzy słuchacze interpretują jako potencjalny diss skierowany w stronę Young Multiego. W pewnym momencie Bambi rapuje: Nawinę wszystko na rage’u, płakałeś jak / Bez uprzedzenia puściłam afro trap. Te słowa wydają się sugerować możliwe odniesienie do Mulciaka. Niektóre fragmenty wydają się pasować do jego charakterystyki, szczególnie te, które dotyczą Opium Boy i twierdzenia, że to on jest autorem tekstu (Opium Boy pi*rdoli, że to jego tekst / Tyle w tym melodii, ja nie słyszę cię / Ty to zaśpiewałeś, czy twój producent?).

W odpowiedzi na te domniemane aluzje Young Multi skontaktował się z Bambi. Raper przyznał, że odezwał się do niej z zapytaniem, czy owe wersy były o nim. Jego relacja sugeruje, że artystka odpowiedziała negatywnie na to pytanie, informując, że nie ma w nich ataku na niego. W trakcie swojego streamu raper ujawnił konwersację z twórczynią. Wydaje się, że atmosfera między nimi jest raczej przyjacielska, a sam zainteresowany podkreślił, że nie ma pomiędzy nimi konfliktu.

Sprawdź też

W trakcie dyskusji z widzami zarówno streamer, jak i jego publiczność spekulowali, kogo mogły dotyczyć nawijki. Pół żartem, pół serio padły propozycje takich raperów jak Chivas, Żabson czy Szpaku.

To się rzadko zdarza w rapie: Young Multi krytycznie o nowym Macie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone