Czytasz
Cardi B wystąpi jako ikona podwodnego rapu w filmie „Baby Shark”

Cardi B wystąpi jako ikona podwodnego rapu w filmie „Baby Shark”

Cardi B Baby Shark

Cardi B i jej rodzina w najnowszym filmie Baby Shark? Brzmi abstrakcyjnie, ale to właśnie się dzieje. Raperka wraz z mężem i córkami użyczą głosu kilku głównym postaciom.

Tego rekina nikt nie powstrzyma

Przenieśmy się na chwilę do uniwersum Baby Shark. Zastanawialiście się kiedyś, skąd właściwie wzięło się znane na całym świecie tu du du du du du? Korzenie rymowanki sięgają lat 70. XX wieku, ale do tej pory nie zdołaliśmy poznać autora. Ukochany przez dzieci rekin musiał przejść długą drogę od zera do milionera, a swoje płetwy rozwijał aż ponad 50 lat. Sława dopadła go dopiero niedawno – opublikowany na YouTubie przez południowokoreańską firmę edukacyjną Pinkfong Baby Shark dance został najczęściej odtwarzanym filmem w 2022 roku, a wizerunek słodkiego drapieżnika szybko spieniężono w postaci maskotek, ubranek i grających mydeł.

Debiut filmowy Baby Sharka był jedynie kwestią czasu. Już w 2021 roku wyzwania podjął się Nickelodeon i na łamach stacji wypuścił serial animowany, w którym śledzimy przygody niesfornego rekina, bawiącego się w lokalnych wodach oceanu. Netfliksem zawładnęli Pinkfong i Baby Shark, którzy podczas swojej kosmicznej podróży chcą znaleźć nowych przyjaciół z innych planet i szukają kawałków rozbitej gwiazdki, żeby wrócić do domu. Wygląda na to, że to tylko początek kariery na dużym ekranie, bo już niebawem Baby Shark powróci z pełnometrażowym filmem.

Kurczak imienia Cardi B? Restauracja w NY serwuje menu Hip-Hop 50!

Cardi B podbija świat w Baby Shark

Baby Shark jest zmuszony opuścić świat, który kocha, po przeprowadzce swojej rodziny do dużego miasta. Musi też dostosować się do nowego życia bez swojego najlepszego przyjaciela, Williama – czytamy w opisie filmu Baby Shark’s Big Movie!. – Kiedy Baby Shark napotyka złą rozgwiazdę o imieniu Stariana, która planuje ukraść jego dar śpiewania, aby zdominować całą podwodną muzykę, musi złamać jej zaklęcie, aby przywrócić harmonię w morzach – dodano w informacji. Premiera przewidziana jest na 8 grudnia.

Do obsady produkcji dołączyło sporo gwiazd, wśród których znalazła się m.in. Cardi B. Kontrowersyjna artystka użyczy głosu Sharki B, czyli postaci będącej… gwiazdą podwodnego rapu. Nie jest to pierwsza styczność raperki z popularnym rekinem, ponieważ już wcześniej wystąpiła gościnnie w serialu Baby Shark’s Big Show, a nawet nagrała do niego piosenkę. Tym razem na planie nie pojawi się jednak sama, bo będzie jej towarzyszyć cała najbliższa rodzina – mąż Offset wcieli się w rekina nazwanego Offshark, a ich dwie córki, 5-letnia Kulture i 2-letnia Wave, zagrają kolejno Kulture Sharki i Wavey Shark. Szykuje się niezły szpan w przedszkolu.

Sprawdź też

Poza familią Cardi ekipę zasili Ashley Tisdale, podkładająca głos Starianie, czyli bystrej i manipulacyjnej wschodzącej rozgwieździe popu; Chloe Fineman i Ego Nwodim z programu Saturday Night Live, które zostały matką i córką oraz Lance Bass występujący jako… spiker telewizyjny Lance Bass. Jak myślicie, kto zajmie się dubbingiem w polskiej wersji?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone