Czytasz
Kurczak imienia Cardi B? Restauracja w NY serwuje menu Hip-Hop 50!

Kurczak imienia Cardi B? Restauracja w NY serwuje menu Hip-Hop 50!

menu hip-hop 50

Nowojorska restauracja Sei Less ogłasza menu Hip-Hop 50 nazwane na cześć kultowych piosenek i albumów. Począwszy od 1 sierpnia, restauracja serwuje potrawy, oddające hołd nowojorskiej kulturze HH.

Od bieżącego miesiąca popularna nowojorska restauracja Sei Less wprowadza specjalne menu na cześć pięćdziesiątej rocznicy powstania hip-hopu. Menu Hip-hop 50 to wyjątkowe przystawki, dania główne, desery i koktajle w ramach posiłku za 50 USD. Nazwy i kompozycje w daniach bezpośrednio składają hołd słynnym piosenkom, albumom i muzykom, którzy zapisali się w kulturze HH.

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za wsparcie społeczności hip-hopowej dla Sei Less, więc chcieliśmy znaleźć specjalny sposób, aby wyrazić naszą wdzięczność i uhonorować artystów hip-hopowych, którzy popchnęli kulturę do przodu. Ponieważ jesteśmy nowojorską restauracją, celowo chcieliśmy oddać hołd wielopokoleniowej grupie nowojorskich artystów hip-hopowych, którzy odegrali integralną rolę w naszym sukcesie. Ale ostatecznie jesteśmy wdzięczni wszystkim artystom, którzy zjedli obiad w naszej restauracji i jesteśmy dumni, że możemy świętować tak kultową rocznicę dla hip-hopu.

Tak skomentował całą akcję Dara Mirjahangiry, właściciel restauracji.

Krewetki z Bronxu

W ramach specjalnego menu można spróbować chociażby Unforgettable French Montany. Jest to chrupiąca przystawka z krewetek skalnych, czyli ulubione danie rapera z Bronxu. Inną ciekawą propozycją jest przystawka będąca ukłonem w stronę hitu Cardi B. Danie to jest nazwane na cześć hitu z listy Billboard Hot 100, czyli I Like It. Jest o nic innego, jak kurczak po pekińsku, który był już wcześniejszym posiłkiem raperki w lokalu. Na deser fani mogą zjeść z kolei I Know What You Want. To z kolei podwójny mus czekoladowy z sosem czekoladowym na cześć Busty Rhymesa. The Last Temptation to zaś waniliowy crème brûlée z malinami i bezą yuzu na cześć Ja Rule’a.

Fani mogą również skosztować dwóch koktajli VIP z półki premium. Są nazwane na cześć wybitnych albumów Jaya-Z i Diddy’ego, w cenie łącznie 50 dolarów. Figurujące w karcie jako The Blueprint i The Saga Continues, nawiązując do marek alkoholi artystów, D’USSE i Deleon.

Sprawdź też

Szeroka lista celebrytów, którzy odwiedzili nowojorski hotspot, obejmuje na przykład Kanye Westa, Cardi B, Diddy’ego, Kevina Harta, Marka Wahlberga, Travisa Scotta, Lil Baby, Future’a czy Fat Joe. Co więcej, lokal odwiedziła też supergwiazda NBA James Harden oraz francuski piłkarz Kylian Mbappe.

CZYTAJ WIĘCEJ O CIEKAWYM JEDZONKU

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone