Czytasz
Mocne ogłoszenie Carbon Silesia Festival

Mocne ogłoszenie Carbon Silesia Festival

Podziemny festiwal twórców Snowfest na Górnym Śląsku już tuż tuż. Za nami świeże ogłoszenie nowych artystów, którzy wystąpią na początku września w Zabrzu. Sprawdź, kogo usłyszysz.

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy muzyczny event, który odbędzie się w nietuzinkowej przestrzeni na terenie Sztolni Królowa Luiza. Wspomniana Sztolnia to bardzo ważny punkt na mapie Górnego Śląska, który oferuje dodatkową rozrywkę dla festiwalowiczów. Ale dziś nie o tym.

Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy pojawią się na pierwszej edycji Carbon Silesia Festival. Do line-upu dołączyli m. in. Gorgon City, Catz’ N Dogz, Rysy, Bokka, Kamp! i Gooral. Pierwsi z wymienionych przyjadą do Zabrza promować swój najnowszy album Olympia, który ukazał się w czerwcu tego roku. Przeczuwamy, że house’owe dźwięki i przyjemny vibe Gorgon City mogą okazać się najlepszym występem festiwalu, z pewnością jest na co czekać!

Carbon Silesia Festival stawia mocno na elektronikę i dj-skie popisy, ale nie zapomina przy tym o mocy zespołów i występów live. Fanów z pewnością ucieszy wizyta znanego i lubianego w Polsce duetu Booka Shade. Panowie mają na swoim koncie aż siedem studyjnych albumów! Ostatni z nich Dear Future Self ukazał się w ubiegłym roku, co świadczy o tym, że Booka Shade nadal mają artystyczny głód i chęć dzielenia się swoją twórczością.

Sprawdź też

Poza muzycznymi atrakcjami na uczestników czeka również specjalne studio festiwalowy, w którym artyści, dziennikarze i ludzie związanie z branżą muzyczną odpowiedzą na najbardziej palące pytania. Znajdzie się też coś dla tych, którzy lubią oddać się rozkosznej czillerce – zadba o nich strefa chill i food market.

Carbon Silesia Festival startuje już 3 września – łapcie bilety!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone