Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #17

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #17

Carpigiani tygodnia The Weeknd single Dua Lipa Going. poleca

No to jedziemy z selekcją najlepszych utworów z minionego tygodnia. Jest to naprawdę ciekawy i różnorodny zestaw pięciu piosenek, więc tym bardziej zapraszam do słuchania!

Jak w każdy poniedziałek, Wojtek Sawicki, czyli prowadzący fanpejdż i listę przebojów Carpigiani, wybrał dla nas najfajniejsze single poprzedniego tygodnia. Są głośne mainstreamowe premiery, jest medytacyjno-taneczna elektronika, jest też polski akcent. Do drugiej kawy w sam raz!

Rosalie. feat. Chloe Martini – Najbliżej

Nie będę ukrywać, że Rosalie. na bitach Chloe Martini to moja ulubiona Rosalie. Chemia między tymi artystkami niemal zawsze przyprawia mnie o przyspieszone bicie serca. House-synth-funkowe Najbliżej z pewnością nie jest odstępstwem od tej reguły. A co robi bas w tej piosence, to ja nawet nie.

The Weeknd – Too Late

Abel nieźle tutaj przyburialował. Doprawdy trudno było się lepiej wpisać w zeitgeist rozpadającego się świata. W ogóle cała ta płyta jest spoko, najlepsze jego granko od czasu mikstejpów.

Jordana – Sway

Wygląda na to, że nastały czasy clairowave’u. Sway to właśnie taki leniwy, najntisowy indie-pop w stylu ulubienicy internetów z Bostonu. Najmocniejszy punkt? Linia basu.

Bicep – Atlas

Bicepsi znowu serwują nam swoją specjalność zakładu, czyli refleksyjno-euforyczny post-rave. Smacznego!

Dua Lipa – Break My Heart

Na szczęście w tych trudnych czasach mamy jeszcze Dua Lipę i jej parkietowe nu-disco o złamanym sercu. Wytańczmy zatem złe myśli, nic nie szkodzi, że tylko przed lustrem.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

Sprawdź też
Dua Lipa Houdini

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj dużych zgromadzeń i skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone