Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #18

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #18

Carpigiani single TOPS Rosalia Going. zostań w domu

Nie ma sensu już dłużej czekać, pora uraczyć was porcją najciekawszych singli z zeszłego tygodnia. Mam nadzieję, że dzięki mojej selekcji Wasz tydzień będzie lepszy.

Jak w każdy poniedziałek, Wojtek Sawicki aka DJ Carpigiani serwuje nam najświeższe single. W tym tygodniu kanadyjskie gitary, które przynoszą jeszcze więcej słońca niż za oknem, nowości od koreańskiej ziomalki Yaeji czy ambientowe pejzaże prosto z Mediolanu. Enjoy!

TOPS – Direct Sunlight

Kolorowy, niebiański indie-pop z elementami sielankowej twórczości brytyjskiego zespołu Saint Etienne. Utwór jak wiosenne słońce w pełnej krasie.

Yaeji – What We Drew

Kolejny mistrzowski kawałek Koreanki. Ambient-house’owe, breakbeatowe What We Drew opiewa bardziej życie wewnętrzne i kwarantannę niż hipsterskie afterki. Już po pierwszej nutce zacząłem się defragmentować.

ROSALÍA – Dolerme

Flamenco poszło w odstawkę? I dobrze, bo na styku autotune’owego folku, najntisowego alt-rocka i downtempowego chillu (momentami jak jakieś Air) nasza katalońska superbohaterka również prezentuje się doskonale. ROSALÍA znowu trafia w punkt.

Lorenzo Senni – Canone Infinito

Urokliwe, słoneczne ambient techno ręki najpiękniejszego mediolańczyka. Tak właśnie wyobrażam sobie nieskończoność.

Ll Halima – Glue

Młoda Norweżka serwuje nam bardzo chwytliwy, energiczny pop-house pod wezwaniem najlepszych produkcji Disclosure. Nie mogę się odkleić od tej uzależniającej melodii!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

Sprawdź też
Walentynki 2024

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj dużych zgromadzeń i skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone