Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #22

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #22

Carpigiani Wojtek Sawicki single tygodnia polecamy zostań w domu

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem!

Idzie załamanie pogody, ale w ten piękny poniedziałek chciałbym jeszcze bardziej rozweselić Was moją selekcją najlepszych utworów z minionego tygodnia. Posłuchajcie sobie, a dobry humor zostanie z Wami na cały tydzień.

Nicky Sparkles – Direct Message

Zaczynamy od świetnej, synth-funkowej piosenki artysty, którego talent dostrzega kilkanaście osób na świecie, w tym wasz niestrudzony Karpik. W nokturnowym, retromańskim utworze Direct Message walkę o prym toczą Scritti Politti z Prince’em. I jest to oczywiście bardzo interesująca batalia.

Munya – Boca Chica

Koktajlowy, rozmarzony indie-pop do słuchania w nadmorskich kurortach, choć w obecnych okolicznościach to raczej na dobrze nasłonecznionych balkonach. Wyczilowane Stereolab na wakacjach.

Pecas – Hired Gun

Niebiański, post-chillwave’owy ambient-pop ze szczyptą downtempowej sensualności. Mam nadzieję, że rozsypaliście już płatki róż na satynowej pościeli.

Jessie Ware – Save A Kiss

W swoim najnowszym numerze Jessie wkracza na teren kanciastego dance-popu Robyn. A że są tu jeszcze widoczne ślady progresywnego acid house’u, to dobrą zabawę mamy zagwarantowaną.

No Joy – Birthmark

Piorunujący, koherentny miks anielskiego shoegaze’u, surowego noise-popu i seefeelowskiego synth-IDM-wave’u. Wspaniała piosenka, warto było na nią czekać pięć bitych lat.

Sprawdź też

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone