Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #26

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #26

Carpigiani single słuchaj playlista pop Going. MORE

Poniedziałek to dobry moment na zmierzenie się z porcją najfajniejszych utworów z zeszłego tygodnia. Słuchajcie i cieszcie się dobrą muzyczką.

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem!

Soko – Blasphémie

W trzecim tegorocznym singlu Soko uskutecznia frankofoński psycho-pop z domieszką nastrojowego soft-rocka. Poniższy utwór firmują: dekadencja, czerwone wino i bluźnierstwa.

Freddie Gibbs & The Alchemist – Baby $hit

Dla wszystkich zmęczonych trapem wymyślono Freddiego Gibbsa. Jego gangsterski jazz-rap to chwila wytchnienia w pogoni za metkami.

Kairon; IRSE! – An Bat None

Finowie napierają na spragnionych dzikiej progresywności słuchaczy swoim kosmicznym, brutalistycznym shoegaze’em. Wspaniałe, katartyczne granie wychylające się w stronę psychodelii i podróży astralnych. Jaranko w opór!

Lady Gaga & Ariana Grande – Rain On Me

Rozpychanie się french touchu w mainstreamie cieszy mnie, jak mało kogo na świecie. Co prawda niewiele w tym numerze wysublimowania, ale czystego funu na szczęście jest tu pod dostatkiem.

Jayda G – Both Of Us

Rozbaunsowany, a zarazem kawiarniany deep-house naznaczony uwielbieniem względem twórczości Crystal Waters i Maurice’a Fultona. Ależ będzie tańczone w to lato!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to nadal bardzo istotne sprawy:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

Sprawdź też

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 2 metry odległości od innych osób (jeśli nie możesz go zachować, musisz mieć założoną maseczkę)

– obowiązek noszenia maseczek nadal obowiązuje w środkach transportu publicznego, sklepach, kościołach, urzędach czy muzeach

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

– ładna pogoda i wysoka temperatura nie oznaczają, że pandemia koronawirusa się skończyła

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone