Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #32

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #32

Headie One Drake Carpigiani single tygodnia MORE playlista rap

Nowy tydzień najlepiej zacząć od poptymistycznej selekcji najlepszych utworów z poprzednich siedmiu dni. Nie ma sensu już przedłużać, jedziemy! 

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem!

Headie One x Drake – Only You Freestyle

Czy Drake dostał już ten brytyjski paszport? Myślę, że po wydaniu tak świetnego, klimatycznego drillu z miejsca powinien otrzymać honorowe obywatelstwo. Ależ to jest sztosinger!

The Avalanches feat. Jamie xx, Neneh Cherry, CLYPSO – Wherever You Go

Międzyplanetarny, psychodeliczny deep-acid-house o szkatułkowej strukturze. Gwiazdorska obsada, podróżowanie po różnych wymiarach i afrykańskie wpływy czynią z tego utworu coś wyjątkowego, wydarzenie w rodzaju seansu spirytystycznego. Takie nowości, to tylko na Carpigiani.

Kero Kero Bonito – It’s Bugsnax!

KKB na potrzeby soundtracku do gry odświeżają swoją starą formułę muzyczną. Okazuje się, że wciąż jest im do twarzy z lekko azjatyckim, PC-musicowym chiptune-post-popem. Dawać miłość, bo to naprawdę gitaśny track!

Zara Larsson – Love Me Land

Sprawdź też
Utwory bez refrenów

Cyfrowy, nokturnowy dance-pop w objęciach future house’u. Skandynawski pop w swoim najlepszym wydaniu. Co tak siedzicie? Proszę tańczyć!

Jessy Lanza – Badly

Post-electro-soulowa Jessy w pułapce obezwładniającej chuci. Barry White na nowe milenium. Elektronika nie może być zmysłowa? Jak nie, jak tak.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone