Czytasz
Chcecie odnaleźć harmonię w życiu? Polecamy Festiwal Wibracje!

Chcecie odnaleźć harmonię w życiu? Polecamy Festiwal Wibracje!

Festiwal Wibracje

16 lipca 2024 roku w Radotkach odbędzie się Festiwal Wibracje. To inspiracja do rozwoju oraz życia w harmonii i zdrowiu.

Czym jest Festiwal Wibracje?

Pierwsza edycja odbyła się w 2017 roku. Mowa o kilkudniowym wydarzeniu, które łączy cechy festiwalu, targów, wystawy i zajęć interaktywnych, które prowadzone są przez profesjonalistów. To największy w Polsce zlot osób, które chcą zadbać o siebie, swoje otoczenie i ekologię, a dzięki temu rozwijać się oraz żyć w harmonii.

Na oficjalnej stronie festiwalu możemy przeczytać: W czasach instant, gdzie wszystko jest natychmiastowe, średniej jakości i powierzchowne, Wibracje sięgają głębiej. Wyróżniamy się, bo przyciągamy osoby o pewnej dojrzałości, świadomym stylu życia i otwartości. Promujemy ideę, że życie w pełnym zdrowiu i równowadze jest na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy festiwalem totalnie NIEZALEŻNYM – to wydarzenie nieskalane żadną zewnętrzną presją! To znaczy, że nie jesteśmy zasilani ani jedną złotówką pochodzącą z dofinansowań czy od sponsorów. I tak już zostanie! 

Festiwal Wibracje odbędzie się w roku 2024. Bilety znajdziecie tutaj!

Program wydarzenia

Od 16 do 21 lipca w Osadzie Młynarza na pewno nie będziecie się nudzić. Na uczestników będzie czekać ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy, których celem będzie pogłębianie wiedzy, samodoskonalenie i nauka życia w zgodzie z samym sobą.

Znajdziemy tam także wiele stref tematycznych, m.in. Psychologii i Umysłu, Ziół, Ruchu, Masaży, Łucznictwa, Rzemiosła, Sztuki czy Tantry. W strefie ethno/electro & Medicine Music nie zabraknie świetnej muzyki, która wprowadzi wasze ciała w pozytywne wibracje. Joga, medytacja, relaks na łonie natury i słuchanie śpiewu ptaków to niezaprzeczalnie obowiązkowe punkty programu tego festiwalu.

Sprawdź też
Audioriver

Zajęcia będą prowadzone w języku polskim oraz angielskim, by każdy mógł się odnaleźć i w pełni doświadczyć radości i wspólnotowości. Na terenie wydarzenia znajdziemy również stoiska z najciekawszymi usługami i towarami związanymi ze zdrowym trybem życia, zero waste, eko modą itp. Do Radotek możecie się wybrać całą rodziną, gdyż nie istnieją tam żadne ograniczenia wiekowe. Strefa Malucha wręcz zachęca, by zabrać ze sobą swoje dziecko, by i ono miało nowe doświadczenia!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone