Czytasz
To naprawdę dziwny news. Krzysztof Ibisz pojawił się w akcji SBM Starter

To naprawdę dziwny news. Krzysztof Ibisz pojawił się w akcji SBM Starter

Krzysztof Ibisz SBM Starter

Jakiś czas temu wystartowała najnowsza edycja akcji SBM Starter – tym razem dołączył do niej Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz walczy o kontrakt w labelu dzięki SBM Starter?

Zasady Startera nie określają ani ram wiekowych ani tego, czym prywatnie zajmują się uczestnicy. Wychodzi więc na to, że swoje zgłoszenie może wysłać każdy – szczególnie teraz, kiedy uczestnictwo w konkursie wiąże się jedynie z nagraniem odpowiedniego TikToka. Prosta forma przypadła do gustu wielu osobom, a wśród nich znalazł się nawet Krzysztof Ibisz.

Tak, dokładnie – mówimy o popularnym prezenterze telewizyjnym. Dziennikarz słynący ze swojego wiecznie młodego wyglądu zapragnął powalczyć o główną nagrodę, jaka czeka na zwycięzcę akcji SBM Starter. W efekcie tego na TikToku możemy zobaczyć Ibisza nawijającego do bitu stworzonego przez Lanka. Ponadto prezenter w swojej zwrotce odnosi się do mitu o jego nieprzemijającej młodości i żartuje, że jest on młodszy od Nypla, czyli najmłodszego przedstawiciela wytwórni SBM. Jak odbiorcy dowiedzieli się później, w tym występie palce maczał yachuprodukcja, o którego dokonaniach z polskim rapem i AI możecie przeczytać tutaj i tu.

@ibisz_oficjalnie

Postanowiłem wziąć udział w #sbmstarter #sbmstarter2023 Może uda nam się wygrać 💪🏻 Dziękuje za pomoc w realizacji @Yachostry @Matiniezyje💯✊🏻🌪️ #KrzysztofIbisz

♬ original sound – Krzysztof Ibisz

Czy Starter idzie w dobrą stronę?

Fani SBM-u oraz użytkownicy śledzący rapowe podwórko od początku nie kryli swojego niezadowolenia wobec nowej formuły startera. Krytyka dotyczyła głównie tego, że Solar i Białas przenieśli swój konkurs na TikToka oraz że pojawiły się dwie nagrody, z czego jedna opiera się na zgromadzeniu jak największej liczby polubień pod nagraniem.

Sprawdź też
Kanye West

Swoje wideo konkursowe opublikował nie tylko Krzysztof Ibisz, bo zwrotki nagrali także choćby TomB czy KęKę. Kto okaże się zwycięzcą? Tego dowiemy się w najbliższym czasie.

Znanypolicji o godzeniu Tedego i Peji oraz rapie Tuska i Kaczyńskiego

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone