Czytasz
„Diament” w drodze. Dobry Dzieciak wyda pierwszy album

„Diament” w drodze. Dobry Dzieciak wyda pierwszy album

Dobry Dzieciak

Syn Bonusa RPK, Dobry Dzieciak, przygotowuje debiut o nazwie Diament. Pierwszy singiel z udziałem Kizo i Kubańczyka zapowiada płytę pod szyldem Ciemnej Strefy.

Dobry Dzieciak ze złotymi collabami

6 lipca na platformach streamingowych oraz na kanale youtube’owym Ciemnej Strefy zadebiutował solowo Dobry Dzieciak, syn Bonusa RPK. Jego ojciec przebywa w więzieniu na warszawskiej Białołęce, odsiadując karę pięciu i pół roku pozbawienia wolności za handel narkotykami. Singiel Inny świat z Matą to muzyczny wkład w projekt zainicjowany przez Czerwina TWM. Produkcją muzyczną zajęli się Wowo, Nejdos oraz LMC.

Warto przypomnieć, że nie była to pierwsza produkcja dziesięciolatka. Pierwszy utwór to wydany pod koniec marca 2023 track Uwolnić Bonusa. Dobry Dzieciak wyraził swoje przekonanie o niewinności ojca. Wersy chłopca były wyrazem tęsknoty: Pozdrowienia do więzienia lecą dla mojego taty, dosyć mam chodzenia na widzenia. Skrzywdziły nas katy, skazały na kraty. Uwolnić Bonusa, niech wraca do chaty.

Autobiografia Sentino naprawdę się pojawi. Mamy już preorder książki

Diamentowy album

Po premierze albumu Uwolnić Bonusa Dobry Dzieciak szykuje się do wydania własnego albumu muzycznego. Syn Bonusa RPK pracuje nad materiałem, który ukaże się w przyszłym roku. Jego płyta zatytułowana Diament również będzie wydana przez wytwórnię Ciemna Strefa. Szczegóły dotyczące wydania nie są jeszcze znane, ale w sieci pojawił się pierwszy singiel.

Sprawdź też
Łona

Kuba, twórca albumu, może poszczycić się udziałem znakomitych gości, czyli Kizo i Kubańczyka, którzy współpracowali z nim przy utworze Jak ryba w wodzie. Całość brzmienia i produkcji muzycznej jest dziełem Wowo Productions, a za stworzenie teledysku odpowiada DigitalDamage.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone