Czytasz
Cher przed świętami w „Robloksie”. Gracze dostali prezent

Cher przed świętami w „Robloksie”. Gracze dostali prezent

Cher

W grze Roblox rozpoczęło się czterotygodniowe wydarzenie, którego główną atrakcją jest Cher. Legendarna artystka wyrusza w podróż do metawersum.

Świąteczny album Cher w topce 

Christmas, czyli najnowszy album studyjny i pierwszy świąteczny w karierze Cher zdobył już pierwsze miejsce na listach przebojów. Pracę nad nim ogłosiła w lipcu tego roku. Na swoim Twitterze napisała, że wcale nie chciała go wydawać, ale okazał się tak dobry jak każda jej płyta. Artystka wyraziła dumę, mówiąc, że nie jest to bożonarodzeniowy album twojej matki, ale świąteczny album Cher.

7 września 2023 zaprezentowała okładkę krążka, do której dołączono podpis z pytaniem skierowanym do czytelnika: Czy chcesz spędzić ze mną Święta Bożego Narodzenia? Pierwszy singiel DJ Play a Christmas Song został zaś wydany 6 października. Piosenka dotarła do trzeciego miejsca na liście Billboard Dance/Electronic Digital Song Sales. W projekcie gościnnie wystąpiły takie osobistości jak Darlene Love, Michael Bublé, Tyga, Cyndi Lauper oraz Stevie Wonder. Artystka stwierdziła, że decyzja o nagraniu duetów została podjęta w ostatniej chwili. 

To oficjalne: Cher wydała pierwszy świąteczny album tego roku

W wirtualnym świecie

Billboard podzielił się detalami dotyczącymi wydarzenia w grze Roblox, które zaczęło się dzisiaj i ma trwać aż cztery tygodnie. Najnowsza współpraca między Warner Music Group a deweloperem gier Gamefam ma niesamowite skutki.

Piosenkarka uda się do muzycznego świata w grze zwanego Harmony Hills, gdzie wszystko jest pięknie przystrojone świątecznymi ozdobami. Obok wirtualnej postaci artystki, zaprojektowanej tak, aby odpowiadała okładce jej nowego albumu, gracze mogą zdobywać gadżety dla swojego avatara, wykonując zadania takie jak dostarczanie prezentów, wspinanie się na choinki i uczestnictwo w bitwach na śnieżki.

Sprawdź też

Pojawią się także nowe lokalizacje związane ze świętami, a także wirtualne gadżety inspirowane niektórymi z najbardziej ikonicznych stylizacji supergwiazdy: włosy z ozdobnymi srebrzystymi wstążkami, zimowe skrzydełka wróżki, diamentowe poroże i korona zimowa. Aktualizacja skupi się na trzech bożonarodzeniowych utworach Cher z jej najnowszej płyty: Drop Top Sleigh Ride z Tygą, Angels in the Snow oraz jej historycznym nowym numerze jeden, DJ Play a Christmas Song. Event przyczyni się także do promocji albumu i być może przyciągnie nowe pokolenie fanów.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone