Czytasz
To oficjalne: Cher wydała pierwszy świąteczny album tego roku

To oficjalne: Cher wydała pierwszy świąteczny album tego roku

Świąteczny album

Co prawda od grudniowej atmosfery dzieli nas jeszcze trochę, ale Cher już wydała świąteczny album.

Świąteczny album Cher

Fani tej gwiazdy otrzymali z okazji tegorocznych świąt wyjątkowy prezent, który może posłużyć im przez kolejne lata. Mowa o płycie zatytułowanej po prostu Christmas, która została zapowiedziana przez piosenkarkę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym samym Cher wysłała swoim słuchaczom zaproszenie do wspólnego spędzenia świąt Bożego Narodzenia.

Warto wspomnieć, że jest to pierwszy tego rodzaju album w dyskografii wokalistki i nie chodzi tu jedynie o świąteczną formę. Do tej pory Cher nigdy nie nagrała żadnej płyty z duetami, jednak ten stan rzeczy uległ zmianie. Artystka z radością mówi o tym, że album jest przepełniony gośćmi, którzy wraz z nią pracowali nad stworzeniem klimatycznych utworów. Ponadto podkreśliła, że wydawnictwo pod tytułem Christmas nie jest zlepkiem spokojnych piosenek. Sądząc po jej dotychczasowej karierze, nie można być zaskoczonym.

Świąteczny obowiązek

Patrząc na popularność grudniowych hitów oraz na liczbę świątecznych albumów, można mieć wrażenie, że w pewnym momencie kariery każdego artysty przychodzi czas na opublikowanie materiału nawiązującego do spędzania czasu przy wigilijnym stole. W tym roku do grona Queen, Ariany Grande czy Mariah Carey dołączyła również Cher.

Sprawdź też
Snoop Dogg

Trzeba przyznać, że fani bożonarodzeniowych melodii utrzymanych w popowym klimacie będą mieli czego słuchać. Zostaje tylko pytanie, czy autorce kultowej piosenki pod tytułem Believe uda się powtórzyć sukces gwiazdkowych hitów takich jak All I Want For Christams is You, czy Last Christmas, których dźwięki co roku zalewają cały świat. Na werdykt słuchaczy oraz rozgłośni radiowych trzeba jeszcze poczekać, w końcu album ukazał się 20 października.

Bilety na najlepsze koncerty popowe znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone