Czytasz
Chief Keef zagra w Polsce! CLOUT Festival znów zaskakuje ogłoszeniami

Chief Keef zagra w Polsce! CLOUT Festival znów zaskakuje ogłoszeniami

Chief Keef

Chief Keef w Warszawie to dla wielu wielbicieli trapu najważniejsze ogłoszenie tego roku.

Koneserzy klasycznego, pionierskiego trapu mogą dzisiaj świętować. Chief Keef wystąpi na CLOUT Festivalu już w lipcu 2024. Prekursor podgatunku i jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w historii hpo-hopu to drugi headliner wydarzenia.

Chief Keef

Chief Keef, ikona rapu z Chicago, zasłynął debiutem Finally Rich i serią mixtape’ów, wyróżniając się unikatowym stylem i niepodważalnym wpływem na brzmienie drillu. Już przed 30. rokiem życia stał się inspiracją dla artystów takich jak 21 Savage czy Lil Uzi Vert. Jego wkład w kulturę zmienił oblicze współczesnego rapu i trapu. Koncert będzie czymś zupełnie wyjątkowym, nieporównywalnym z żadnym innym występem w tym roku.

Bilety na CLOUT Festival złapiecie tutaj!

Sexyy Red

Red szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych raperek w USA. Znana też jako Hood Hottest Princess, ma już w dorobku dwa solowe mixtape’y. Współpracowała z takimi artystami jak Drake, Chief Keef, Lancey Foux i DaBaby. Jej udział w utworze Rich Baby Daddy z albumu For All the Dogs szybko przyczynił się do wzrostu jej popularności. Ponadto twórczyni wyróżnia się charyzmatycznym wizerunkiem, a jej energetyczny vibe jest po prostu zaraźliwy. Niedawno wydała singiel Get It Sexyy, a do wystepu na festiwalu prawdopodobnie wypuści jeszcze niejedną nowością.

Young Nudy

Kuzyn 21 Savage’a i bliski współpracownik Pi’erre’a Bourne’a. Quantavious Thomas wyróżnia się na scenie jako jedna z najbardziej oryginalnych postaci, konsekwentnie tworząc unikalne brzmienia. Co więcej, Nudy jest znany z fascynacji stylem kina grozy, co przekłada się na charakterystyczny styl i wyjątkowe nawiązania do popkultury. Do tego zręcznie łączy cięższe trapowe bity z melodiami i wysokim repeat value.

Jego ostatnie albumy, EA Monster, Dr. Ev4l i Gumbo, należą do najlepszych w jego dorobku. Wraz z kultową już współpracą Sli’merre stanowią one szczyt hip-hopowego rzemiosła.

City Morgue

ZillaKami i SosMula powracają do Polski, aby znów zawładnąć sceną. Można spodziewać się, że duet zaprezentuje nowe utwory z albumu z 2023 roku, My Bloody America, a także hity z poprzednich wydawnictw. Dodatkowo planuje wydanie kolejnego krążka, więc fani mogą oczekiwać świeżych kawałków z nadchodzącego Bombs In The Mail. To trap-metalowe duo z pewnością rozkręci najbardziej energetyczny moshpit na CLOUT 3.0. Przygotujcie się na niezapomniane show.

Sprawdź też
Bono Coldplay

BabyTron

Jeden z najbardziej obiecujących postaci na scenie Detroit trapu. Mimo że urodził się w roku 2000, ma już za sobą imponującą listę wydawnictw, w tym albumów, mixtape’ów i EP-ek. Jego twórczość obfituje w odniesienia do NBA, a także cechuje się memicznym charakterem, licznymi follow-upami do popkultury i humorystycznymi tekstami. Co więcej, raper został wyróżniony w XXL 2022 Freshman Class i współpracował z artystami takimi jak Lil Yachty, Rico Nasty i Cordae. Wystąpił także na składance Lyrical Lemonade All Is Yellow, łącząc siły z G Herbo w jednym z utworów.

Rich Amiri

Jego kariera jest jeszcze na wczesnym etapie, ale trudno znaleźć równie spektakularny przypadek nagłego sukcesu w ostatnich miesiącach. Ostatni singiel Richa, viralowy One Call, katapultował rapera z Massachusetts z kilkuset tysięcy do ponad 12 milionów miesięcznych słuchaczy na Spotify. Ogromny wzrost, jednak czy kariera Richa Amiriego potoczy się podobnie jak Yeata? Być może odpowiedź na to pytanie poznamy podczas CLOUTA!

Chief Keef zagra u nas koncert. Bilety znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone