Czytasz
Childish Gambino ponownie wydaje „3.15.20” – teraz to „Atavista”

Childish Gambino ponownie wydaje „3.15.20” – teraz to „Atavista”

Childish gambino atavista

Childish Gambino wciąż wodzi nas za nos, nie wydając nowego albumu. Fani mogą jednak nacieszyć się odświeżoną wersją jego dzieła sprzed czterech lat, które funkcjonuje pod nazwą Atavista.

Childish Gambino zaprezentował płytę Atavista, którą opisał jako ukończoną wersję 3.15.20. 11-utworowy album zawiera nowy utwór Little Foot Big Foot z udziałem Young Nudy’ego, do którego powstał również czarno-biały teledysk wyreżyserowany przez wieloletniego współpracownika Glovera (Hiro Murai). Ponadto udział w klipie mają też Quinta Brunson, Monyett Crump czy Rob Bynes.

Wpadajcie poczytać więcej o nowościach z amerykańskiego hip-hopu!

Słuchacze mogą więc świętować. Jest to pierwszy oficjalny teledysk z nową piosenką Donalda Glovera od ponad sześciu lat. Wielu fanów jest też zaskoczonych doborem featu, bo Young Nudy do tej pory nie miał nic wspólnego z Childishem.

Childish Gambino i jego Atavista

Powrót, ale nie do końca

Glover wydał 3.15.20 w 2020 roku. Przed usunięciem go z serwisów streamingowych wrzucił tę niedokończoną wersję na donaldgloverpresents.com.

3.15.20 zawiera wiele podobnych, a nawet identycznych piosenek do tych, które pojawiają się na krążku Atavista. Album wrócił jednak z nowymi tytułami piosenek i gościnkami m.in. Ariany Grande, Kadhji Bonet czy 21 Savage’a.

Sprawdź też
Ostatni Quebonafide Przygody Wesołego Hypemana

Jak zauważył Glover, większość utworów to dopracowane wersje tamtych piosenek. Dodał również: Wkrótce ukaże się specjalny winyl z wizualizacjami do każdego utworu. Nowy album Childish Gambino ukaże się latem.

Kinematografia ponad muzyką

Ewidentnie w ostatnich latach Childish Gambino uległ w starciu z Donaldem Gloverem. Od czasu wydania 3.15.20 ten drugi pracował nad wieloma projektami filmowymi i telewizyjnymi. Jego uznany serial Atlanta już się skończył, a autor wyprodukował także serial na Prime Video o tytule Swarm (2022 r.). Co więcej, remake Mr. & Mrs. Smith z Mayą Erskine ukazał się w tym roku, a artysta został poproszony o przeistoczenie swojego nadchodzącego serialu na Disney+ Lando w film fabularny.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone