Czytasz
Clouds Fest powraca – zagrają Natalia Przybysz, PRO8L3M i Zawiałow

Clouds Fest powraca – zagrają Natalia Przybysz, PRO8L3M i Zawiałow

clouds fest

Clouds Fest powraca by unieść Was jeszcze wyżej i przenieść w najodleglejsze zakątki doznań muzycznych. Odwiedźcie nas i odkryjcie imprezy w chmurach!

Clouds Fest to cykl wyjątkowych, podniebnych koncertów. Wydarzenie wystartowało w 2021 roku i dzięki niestandardowej formie szybko wyróżniło się na tle festiwalowej sceny w Polsce. Pięć imprez, które odbyły się w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, przyciągnęło fanów muzyki z całego kraju, zarówno online, jak i offline.

Wydarzenie przeniosło imprezy muzyczne na wyższy poziom – dosłownie. Headlinerzy poszczególnych przystanków swoje koncerty zagrali w chmurach, a dokładniej w balonie zawieszonym 12 metrów nad ziemią. Festiwal odbył się w wyjątkowych lokalizacjach: w Warszawie na nadwiślańskiej plaży, na gdańskiej promenadzie, we Wrocławiu przy Hali Stulecia oraz na krakowskich Błoniach. Jego struktura ściśle wpisywała się w tkankę miejską, przyciągając nie tylko koncertami, ale również wyjątkowymi aranżacjami. Ta niespotykana dotąd na polskiej scenie formuła sprawiła, że muzyczni amatorzy mogli cieszyć się koncertami na żywo w zupełnie nowym wymiarze.

Po sukcesie pierwszej edycji festiwalu organizatorzy postanowili wznieść się jeszcze wyżej, a do wspólnej podróży w chmury ponownie zaprosić czołowych polskich artystów.

W tegorocznej edycji festiwalu podczas 2 wyjątkowych koncertów Clouds Fest zagrają PRO8L3M, Daria Zawiałow, Natalia Przybysz, a o imprezowy klimat zadba duet Flirtini. Koncerty odbędą się 18 czerwca w Gdańsku w Stoczni Cesarskiej oraz 8 lipca we Wrocławiu na terenie Pergoli przy Hali Stulecia.

Sprawdź też
kosmiczny koncert

Oprócz muzycznych uniesień organizatorzy przygotowali również specjalną festiwalową strefę, gdzie na fanów muzyki będą czekać różne atrakcje, przestrzeń gastronomiczna i przede wszystkim strefa odlotów z festiwalowym balonem. Balon wznosi się już 3 dni przed każdym z koncertów*, by zabrać chętnych w podróż do chmur. Aby dodatkowo podkręcić atmosferę, organizatorzy zaplanowali również specjalną grę miejską “Złap chmurę”, która będzie dostępna w trakcie festiwalu.

KUP BILETY NA CLOUDS FEST

Wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich.