Czytasz
Clouds Fest powraca – zagrają Natalia Przybysz, PRO8L3M i Zawiałow

Clouds Fest powraca – zagrają Natalia Przybysz, PRO8L3M i Zawiałow

clouds fest

Clouds Fest powraca by unieść Was jeszcze wyżej i przenieść w najodleglejsze zakątki doznań muzycznych. Odwiedźcie nas i odkryjcie imprezy w chmurach!

Clouds Fest to cykl wyjątkowych, podniebnych koncertów. Wydarzenie wystartowało w 2021 roku i dzięki niestandardowej formie szybko wyróżniło się na tle festiwalowej sceny w Polsce. Pięć imprez, które odbyły się w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, przyciągnęło fanów muzyki z całego kraju, zarówno online, jak i offline.

Wydarzenie przeniosło imprezy muzyczne na wyższy poziom – dosłownie. Headlinerzy poszczególnych przystanków swoje koncerty zagrali w chmurach, a dokładniej w balonie zawieszonym 12 metrów nad ziemią. Festiwal odbył się w wyjątkowych lokalizacjach: w Warszawie na nadwiślańskiej plaży, na gdańskiej promenadzie, we Wrocławiu przy Hali Stulecia oraz na krakowskich Błoniach. Jego struktura ściśle wpisywała się w tkankę miejską, przyciągając nie tylko koncertami, ale również wyjątkowymi aranżacjami. Ta niespotykana dotąd na polskiej scenie formuła sprawiła, że muzyczni amatorzy mogli cieszyć się koncertami na żywo w zupełnie nowym wymiarze.

Po sukcesie pierwszej edycji festiwalu organizatorzy postanowili wznieść się jeszcze wyżej, a do wspólnej podróży w chmury ponownie zaprosić czołowych polskich artystów.

W tegorocznej edycji festiwalu podczas 2 wyjątkowych koncertów Clouds Fest zagrają PRO8L3M, Daria Zawiałow, Natalia Przybysz, a o imprezowy klimat zadba duet Flirtini. Koncerty odbędą się 18 czerwca w Gdańsku w Stoczni Cesarskiej oraz 8 lipca we Wrocławiu na terenie Pergoli przy Hali Stulecia.

Sprawdź też

Oprócz muzycznych uniesień organizatorzy przygotowali również specjalną festiwalową strefę, gdzie na fanów muzyki będą czekać różne atrakcje, przestrzeń gastronomiczna i przede wszystkim strefa odlotów z festiwalowym balonem. Balon wznosi się już 3 dni przed każdym z koncertów*, by zabrać chętnych w podróż do chmur. Aby dodatkowo podkręcić atmosferę, organizatorzy zaplanowali również specjalną grę miejską “Złap chmurę”, która będzie dostępna w trakcie festiwalu.

KUP BILETY NA CLOUDS FEST

Wydarzenie tylko dla osób pełnoletnich.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone