Czytasz
Clout Festival powraca – największe trapowe gwiazdy w WWA

Clout Festival powraca – największe trapowe gwiazdy w WWA

Clout Festival to eventowa bomba, jakiej na festiwalowej mapie w Polsce jeszcze nie było. Organizatorzy wracają po przerwie z wyczekiwanym info.

clout festival

CLOUT FESTIVAL POWRACA Z OGŁOSZENIEM

Clout Festival to jedno z wydarzeń, które mocno ucierpiało z powodu pandemii. Event był początkowo zaplanowany na 2021 rok. Potężny lineup z takimi gwiazdami jak Gucci Mane, Yung Lean, Ferg i Sheck Wes zwrócił uwagę wszystkich fanów trapu w Polsce. Po chwilowej ciszy i przerwie na zaplanowanie nowych ruchów organizatorzy wrócili z wyczekiwanymi informacjami. Clout Festival powraca z nowym, odświeżonym lineupem!

Jedną z nowo ogłoszonych postaci jest DaBaby, czyli pochodzący z Charlotte autor hitu Rockstar. DaBaby wybił się wypuszczając serię mixtapów. Wydane w 2018 Blank Blank było przełomowym momentem jego kariery. To właśnie to wydawnictwo zapewniło mu deal z Interscope, który odmienił jego życie. Na początku marca ukazał się album BETTER THAN YOU, który został nagrany wspólnie z YoungBoy Never Broke Again. Jak widać DaBaby jest na fali, co udowadnia, że jest to bardzo mocny booking. To będzie jego pierwszy występ w Polsce.

Z festiwalu nie wypadł na szczęście Ferg, czyli drugi headliner CLOUT Festival 2022. Pochodzący z Nowego Jorku raper jest żywą legendą trapu oraz członkiem ikonicznego A$AP Mobu. Jego debiutancki album zatytułowany Trap Lord, kształtował brzmienie tego gatunku, a bangery takie jak WORK Remix czy New Level bujają kluby na całym świecie do dzisiaj. Podczas występu Ferga usłyszymy największe hity z jego całej dyskografii.

City Morgue, to duo pochodzące z Harlemu, które na nowo definiuje pojęcie hardcore rapu. ZillaKami i SosMula czerpali swoje inspiracje od zespołów takich jak Slipknot i KORN, łącząc to z tradycyjnym rapem. Duo zostało dostrzeżone nawet przez legendarnego Mika Deana, który wyprodukował całą płytę AS GOOD AS DEAD. Jak opisuje ich Noisey – City Morgue, New York’s Most Shocking Rap Duo. Setki milionów streamów i wyprzedane trasy na całym świecie dobitnie pokazują ilu fanów ma ich unikalny styl. Bez wątpienia będzie to jeden z najbardziej efektownych występów CLOUT 2022.

Sprawdź też
Trapowe koncerty

Malik Montana, to obecnie najpopularniejszy raper na Polskim Spotify. Założyciel GM2L jak nikt inny promuje polski rap za granicą, współpracując m.in.: z Maxwellem z Niemiec, Sofiane z Francji czy DaChoyce z Brazylii. Jego ostatnie hity nie tylko są gwarantowanym #1 na polskim YT, ale również regularnie zasilają karty na czasie YouTube u naszych zachodnich sąsiadów, a także w Holandii i Danii.

SPRZEDAŻ BILETÓW WYSTARTOWAŁA

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone