Czytasz
Jak pójść za ciosem? Właśnie w ten sposób! Nadchodzi CLOUT MMA 2

Jak pójść za ciosem? Właśnie w ten sposób! Nadchodzi CLOUT MMA 2

CLOUT MMA 2

Po bardzo udanej pierwszej edycji przedsięwzięcia organizatorzy nie zamierzają odpuścić i już organizują kolejny show. Kiedy i gdzie odbędzie się CLOUT MMA 2?

Będziemy świadkami CLOUT MMA 2. Wydarzenie odbędzie się 28 października na Orlen Arenie w Płocku. Cały świat freakfightów zachodzi w głowę, jakie postacie tym razem pojawią się na ringu. Poznaliśmy już jedną parę!

Ciekawi was, kto stanie do walki podczas drugiego wydarzenia tej federacji? Za jej organizacją stoi między innymi Lexy Chaplin, a w roli ambasadora występuje Sławomir Peszko. Pierwszym potwierdzonym zawodnikiem jest Denis Załęcki, który planuje rozprawić się z byłym fighterem UFC w osobie Daniela Omielańczuka. Ten drugi ma na swoim koncie zwycięstwa nad wieloma utalentowanymi zawodnikami.

Daniel Omielańczuk o sytuacji z Denisem Załęckim: Tego wybaczyć mu nie  mogę.... - MMA PL

Bilety na CLOUT MMA 2 znajdziecie tutaj

Obiecujący start

CLOUT MMA 1 wjechało w branżę gal freakfightowych i od razu mocno na niej namieszało. Takie influencersko-sportowe wejście do wiadomego światka stało się jeszcze okazalsze, bo event odbył się 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Czyli w miejscu, które jest zdecydowanie bardziej kojarzone z wielkimi wydarzeniami muzycznymi. Innymi słowy, to przedsięwzięcie od początku stawia się w roli potentata do czołowej federacji freakfightowej w naszym kraju. Druga edycja może jedynie potwierdzić jego status całego.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone