Czytasz
Co robić w Warszawie w tym miesiącu? Oto nasze propozycje!

Co robić w Warszawie w tym miesiącu? Oto nasze propozycje!

Co robić w Warszawie w tym miesiącu

Co można robić w Warszawie w tym miesiącu? To pytanie zadają sobie nie tylko osoby odwiedzające stolicę, ale także te, które od dawna w niej mieszkają. Stworzyliśmy dla was przewodnik po zbliżających się warszawskich wydarzeniach!

Spis treści:

Gruby Mielzky x Pers

Kiedy: 21 czerwca

Gdzie: Hydrozagadka

Gruby Mielzky i Pers zaprezentują swój pierwszy wspólny projekt Do Tańca i Do Różańca już 21 czerwca w klubie Hydrozagadka.

Już teraz możesz sprawdzić ich wspólną płytę, na której znajdują się takie kawałki jak Spokojnie bracie, Będzie się kręcił czy Durnemoce.

Bilety na koncert Grubego i Persa znajdziecie tutaj!

HOZHO

Kiedy: 21 czerwca

Gdzie: Praga Centrum

HOZHO tworzy i wykonuje muzykę w gatunku melodark, który jest jego unikalną wizją artystyczną, opartą na minimal techno. Gatunek ten cechuje się symbiotycznym kontrastem między pięknymi melodiami, a mrocznymi syntezatorami i basami.

Bilety na koncert HOZHO znajdziecie tutaj!

Ćpaj Stajl – Białe Szaleństwo

Kiedy: 22 czerwca

Gdzie: OCZKI

Ostatniego dnia maja pojawiła się pełna płytka Białe Szaleństwo. Poza promującym utworem TYLE MAM, znajdziecie kawałki nagrane z Kazem Bałagane, CRANK ALL’em czy Zdechłym Osą.

Jeśli chcesz sprawdzić nowy albumik, to warszawski koncert w klubie OCZKI będzie idealną okazją do odsłuchu.

Bilety na koncert Ćpaj Stajl znajdziecie tutaj!

JASNA 1 OPEN AIR W/ DJ NOBU, AKSAMIT, SHJVA, PAWEL

Kiedy: 22 czerwca

Gdzie: Instalacje Art Bistro

Jasna 1 od lat ma renomę jednego z najlepszym klubów w Warszawie. To właśnie pod tym śródmiejskim adresem co weekend można usłyszeć dźwięki ambitnej elektroniki, od mocnego techno do połamanych jungle’i. 22 czerwca Jasna 1 przeniesie się do plenerowej miejscówki Instalacje Art Bistro na Jazdowie. Zagra tam legenda muzyki techno, reprezentant tokijskiej sceny, DJ Nobu. Wesprą go rezydencji klubu, shjva i PAWEL, oraz AKSAMIT.

Bilety na imprezę JASNA 1 OPEN AIR znajdziecie tutaj!

Pose Festiwal vol. 2 x Silent Disco

Kiedy: 22 czerwca

Gdzie: La Pose

Czerwiec powszechnie nazywany jest Miesiącem Dumy. W ramach tzw. Pride Month w Warszawie przejdzie Parada Równości. W warszawskim klubie La Pose odbędzie się Pose Festiwal 2024, czyli afterparty po Paradzie. Jak zapowiada organizator, na impreziecie zobaczycie pokazy drag queens, burleskę, vogue i waacking. Wystąpią m.in. Shady Lady, Bom Belle, Mr. Scratch, Polka Dot i Polish RemoveHer.

Bilety na imprezę Pose Festiwal vol. 2 x Silent Disco znajdziecie tutaj!

Jerome Thomas

Kiedy: 22 czerwca

Gdzie: Klub Jassmine

Już wkrótce warszawski klub Jassmine będzie gościć wyjątkowego artystę, który z pewnością oczaruje swoją muzyką. Jerome Thomas jest znany ze swoich wszechstronnych zdolności wokalnych oraz umiejętności przekazywania głębokich emocji. Jego kariera rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy to zaprezentował się szerszej publiczności albumem “Conversations”. To pięć utworów, które wypełnione są melancholią i niepowtarzalnym stylem artysty. W 2019 roku ukazał się kolejny album Jerome’a, “Moodswings Vol.1”, który z chirurgiczną precyzją opisał różnorodne stany emocjonalne – od smutku, przez miłość i separację, aż po euforię. Warszawski występ artysty na pewno zagwarantuje nam wachlarz emocji.

Sprawdź też

Bilety na koncert Jerome Thomas znajdziecie tutaj!

KOSMOS – koncert przedpremierowy

Kiedy: 25 czerwca

Gdzie: BARdzo Bardzo

Jazz na całym świecie powraca w wielkim stylu, również w Polsce. Świetnym przykładem nowej fali polskiego jazzu jest zespół Kosmos. Dowodem na tojest obecność na płycie ,,Generacja JAZZ”, kompilacji najciekawszych utworów jazzowych wydanej przez U Know Me Records. Koncert w BARdzo Bardzo odbędzie się tuż przed premierą ich debiutanckiego albumu, więc będzie to najlepsza okazja posłuchać zespołu i ich nowego materiału.

Bilety na koncert KOSMOS znajdziecie tutaj!

2hollis

Kiedy: 27 czerwca

Gdzie: Odessa

Już 27 czerwca w stołecznym klubie Odessa będziemy mieli okazję doświadczyć świetnego koncertu zdobywającego coraz większą popularność na całym świecie artysty ukrywającego się pod pseudonimem 2hollis. Amerykanin niedawno wydał kolejny album zatytułowany ”boy”, który już zdążył zdobyć uznanie m.in wpływowego portalu muzycznego Pitchfork. To wydarzenie to must see dla wszystkich fanów współczesnego, często mocno elektronicznego R&B.

Bilety na koncert 2hollis znajdziecie tutaj!

Dargz

Kiedy: 27 czerwca

Gdzie: Jassmine

Hip-hop od zawsze przenikał się z jazzem. Świetnym przykładem tej fuzji gatunków jest Dargz. Nowojorski artysta szybko zdobył uznanie współpracując z muzykami nie tylko ze sceny jazzowej, m.in. Vampire Weekend czy Interpol. Dargz niedawno wydał albo „Happiness”, który opowiada o wielu poziomach miłości: miłości do rodziny, miłości do muzyki i miłości do jego miast, Londynu i Nowego Jorku. Na płycie udział wzięli tacy artyści jak Moses Boyd, Charley Stacey, James Chelliah, Jayy Starr, Novelty Island, K.I.N.E.T.I.K. i Simon Dufour. Z pewnością Dargz jest nadzieją sceny jazzowej.

Bilety na koncert Dargz znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone