Czytasz
Co robić w Warszawie w tym miesiącu? Oto nasze propozycje!

Co robić w Warszawie w tym miesiącu? Oto nasze propozycje!

Co robić w Warszawie w tym miesiącu

Co można robić w Warszawie w tym miesiącu? To pytanie zadają sobie nie tylko osoby odwiedzające stolicę, ale także te, które od dawna w niej mieszkają. Stworzyliśmy dla was przewodnik po zbliżających się warszawskich wydarzeniach!

Spis treści:

Hellripper + Cloak

Kiedy: 20 lipca

Gdzie: Hydrozagadka

Metal nie jest dla wszystkich. Zdajemy sobie sprawę. Mimo tego, warto dać mu szansę. Idealną do tego okazją będzie wspólny koncert Hellripper i Cloak w ramach trasy The Euro Coat Summer Massacre. Hellripper to projekt za który odpowiedzialny jest James McBain, nazywany jednym z przodowników teraźniejszego odłamu ekstremy, jakim jest black/speed black metal, zaś Cloak ma łatkę jednego z ciekawszych zespołów w tych klimatach na arenie międzynarodowej. 20 lipca w Hydrozagadce dziać się będą na pewno najlepsze rzeczy w kategorii metalu.

Bilety na koncert Hellripper + Cloak znajdziecie tutaj!

Urban Art Area 4

Kiedy: 21-25 lipca

Gdzie: Tor Wyścigów Konnych

Podczas wystawy będzie można podziwiać ponad 500 dzieł stworzonych przez blisko 80 artystów związanych z Urban Art. Na miejscu zaprezentowane zostaną live painting, murale, graffiti, sitodruk, vlepki, instalacje oraz wiele innych form sztuki. Zwiedzający będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć prace czołowych artystów tego nurtu, w tym SEPE, NeSpoon, Proembrion, Chazme718, Noriaki, Pener, Cekas, Fruit of the Lump, Seikon, Sicoer, Młody Dron, Finer i wielu innych.

Bilety na Urban Art Area 4 znajdziecie tutaj!

Billlie World Tour ’Our FLOWERLD (Belllie‘ve You)’ EUROPE

Kiedy: 30 lipca

Gdzie: Palladium

Dla fanów K-Popu to będzie idealna okazja, aby zobaczyć południowo-koreański girlsband na żywo. Dziewczyny debiutowały w 2021 roku z minialbumem The Billage of Perception: Chapter One. Bilety są nadal w sprzedaży, więc spieszcie się!

Bilety na koncert Billlie znajdziecie tutaj!

Red Fang

Kiedy: 6 sierpnia

Gdzie: Proxima

Solidne gitarowe granie – to określenie najlepiej podsumowuje twórczość amerykańskiej grupy Red Fang. Zespół bierze na warsztat wszystkie formy klasycznego rocka, w szczególności tego w duchu “byle głośno i do przodu” i robi to w niespotykany obecnie sposób. 6 sierpnia w klubie Progresja będzie idealna szansa, by usłyszeć na żywo ten rockowy pazur zespołu. Przed koncertem Red Fang będzie można usłyszeć grupy Spaceslug i Hydra.

Sprawdź też
najdroższy zegarek

Bilety na koncert Red Fang znajdziecie tutaj!

Metamorfozy – spektakl z muzyką na żywo

Kiedy: 7 sierpnia

Gdzie: Garnizon Sztuki

Teatr i muzyka nie potrafią bez siebie współistnieć. Jednak nieczęsto muzyka jest na pierwszym planie w spektaklach teatralnych. Metamorfozy w reżyserii Kuby Zalasy pokazują, że można zrobić to inaczej. Smooth jazz w wykonaniu świetnego zespołu, w którym głosu użycza absolutna legenda polskiej piosenki, Krystyna Prońko. Do tego świetni aktorzy, m.in. Maciej Zakościelny i Robert Rozmus. Widzowie i krytyka już doceniła Metamorfozy. Teraz Twoja kolej.

Bilety na spektakl Metamorfozy znajdziecie tutaj!

Pendulum DJ SET

Kiedy: 9 sierpnia

Gdzie: Progresja

Australijsko-brytyjski zespół Pendulum od lat potwierdza swoje istotne miejsce na scenie drum’n’bass. Niezliczona ilość festiwali, w formule live jak i DJ set, wyjątkowe przeboje, takie jak “Witchcraft”, “Voodoo People” czy “Tarantula”, stworzyły z zespołu prawdziwą markę, której brzmienie jest bardzo rozpoznawalne. 9 sierpnia klub Progresja zmieni się w prawdziwą świątynie drum’n’bassu. Pendulum wesprą na scenie lokalni gracze, czyli postacie takie jak Bambi Uzi, GiNEE oraz Simba.

Bilety na DJ set Pendulum znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone