Czytasz
Coraz bliżej święta: Mariah Carey wyskoczyła z lodu, by znów nam zaśpiewać

Coraz bliżej święta: Mariah Carey wyskoczyła z lodu, by znów nam zaśpiewać

Mariah Carey

Czy ktoś stęsknił się za choinkami i kolorowymi światełkami? Jeśli tak to przychodzimy z dobrą informacją – Mariah Carey, królowa świątecznej atmosfery, rozpoczęła świąteczny sezon w wielkim stylu.

Zmieńcie halloweenową dynię na świąteczny sweterek

Marudni powiedzą, że ledwo co zakończyliśmy wszelkiego rodzaju obchody związane z pamięcią o zmarłych, a już rozmawiamy o świętach, które nadejdą za dwa miesiące. Jednak Mariah Carey się tym nie przejmuje i równo z rozpoczęciem listopada ogłasza, że przyszedł czas, w którym słuchanie jej świątecznego hitu jest oficjalnie dozwolone.

Dokładnie 1 listopada na profilach społecznościowych artystki pojawił się zabawny filmik przedstawiający proces wkraczania w świąteczny tryb. Klip przedstawia scenkę, w której halloweenowe postacie rozbijają lodową bryłę, w której została zamrożona Carey wraz ze swoją piosenką. Gdy tylko zegar pokazuje, że październik dobił końca, rozpoczynają się prace nad uwolnieniem piosenkarki, która po odmrożeniu wykrzykuje radośnie swój charakterystyczny zwrot, czyli It’s Time! Następnie naszym oczom ukazuje się klasyczna bożonarodzeniowa scenografia okraszona dźwiękami piosenki All I Want for Christmas Is You.

Mariah Carey, strzeż się! Klocuch wrócił ze świąteczną płytą

Świąteczny szał

Trzeba przyznać, ze w popularności bożonarodzeniowych hitów jest coś niezwykłego. W końcu przebój Carey w 2020 roku znalazł się w księdze rekordów Guinnessa, bijąc aż trzy rekordy. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że piosenka wydana w 1994 roku nieustannie potrafi wykręcać takie wyniki, to ta sytuacja stanie się jeszcze bardziej imponująca.

Sprawdź też

Warto również wspomnieć, że artystka i jej team nieustannie nakręcają świąteczną spiralę i robią to bardzo dobrze. Artystka każdego roku promuje swój kawałek, mimo tego, że nie wymaga on specjalnej reklamy. Jednak muzyczna gwiazda zdaje sobie sprawę z tego, że popkultura kocha zamieszanie w związku z czym, fani świątecznej atmosfery otrzymują humorystyczne filmiki oraz zaproszenia na tematyczne trasy koncertowe. Patrząc na całą otoczkę, która przez lata tworzyła się wokół All I Want for Christmas Is You można stwierdzić, że dobry bożonarodzeniowy utwór to kawał opłacalnego biznesu. A jeśli w to nie wierzycie, to zobaczcie najnowszy występ Carey na gali Billboardu.

To oficjalne: Cher wydała pierwszy świąteczny album tego roku

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone