Czytasz
Czy Ed Sheeran nie ma ponadczasowych piosenek? Tak twierdzi legenda

Czy Ed Sheeran nie ma ponadczasowych piosenek? Tak twierdzi legenda

Ed Sheeran

Legendarny brytyjski muzyk wypowiedział się na temat artystów młodego pokolenia. Podczas rozmowy oberwał Ed Sheeran.

Kwestia ponadczasowości

W najnowszym wywiadzie dla The Times Rod Stewart został zapytany o to, którzy artyści młodego pokolenia przetrwają próbę czasu. Na początku rockman zaczął zachwycać się jednym brytyjskim wokalistą – niestety nie pamiętał, jak się nazywa. Z pomocą przyszedł dziennikarz, który wspomniał o Edzie Sheeranie, jednak wtedy okazało się, że legendarny wokalista nie żywi do niego sympatii. Twórca Maggie May stwierdził, że nie zna żadnej jego piosenki oraz że nie mają one szansy na popularność za 50 lat.

Finalnie Stewart przypomniał sobie nazwisko artysty, któremu wróży przyszłość w muzycznym świecie. Tym muzykiem okazał się autor znanej piosenki Shotgun, czyli George Ezra. Według Stewarta to właśnie piosenki tego wokalisty przetrwają próbę czasu, ponieważ jego zdaniem są wspaniałe. Co więcej, rockman nazwał Ezrę bardzo utalentowanym artystą.

Dodatkowo kultowy wokalista wypowiedział się na temat teraźniejszej muzyki. Wspomniał, że dawniej piosenki były nagrywane przez osoby utalentowane z pasją oraz miłością do śpiewania. Zdaniem artysty obecnie nie liczy się ambicja, ponieważ dzieciaki marzą jedynie o pieniądzach oraz sławie. I nagrywają piosenki, nawet jeśli nie potrafią śpiewać.

Ed Sheeran przekazał rzeczy na aukcję. Nie zabrakło używanych bokserek

Czy Ed powinien się martwić o swoją przyszłość?

Ed Sheeran posiada na koncie sporo globalnie rozpoznawalnych hitów, które od lat pojawiają się w rozgłośniach radiowych. Ponadto ostatnią płytę brytyjskiego wokalisty dobrze przyjęli fani, a podczas zeszłorocznej trasy koncertowej wielokrotnie odnotowywano rekordy frekwencji.

Sprawdź też

Czy George Ezra posiada coś, czego nie ma Sheeran? Tego nie wiemy, jednak wygląda na to, że Rod Stewart jest pewny, że hity takie jak Shape of You czy Thinking out Loud nie staną się popowymi klasykami.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone