Czytasz
Czy Rihanna jeszcze koncertuje? Tak, ale tylko dla wybranych

Czy Rihanna jeszcze koncertuje? Tak, ale tylko dla wybranych

Rihanna

1 marca Rihanna zagrała pierwszy pełnoprawny koncert od prawie ośmiu lat. Stało się tak podczas ceremonii w Indiach.

Rihanna: ceremonia przedślubna na bogato

Swoje przyszłe małżeństwo świętował Anant Ambani, najmłodszy syn hinduskiego miliardera przemysłowego Mukesha Ambaniego, i jego partnerka Radhika Merchant. Impreza odbyła się w rodzinnej miejscowości Ambaniego, Jamnagar. Miasto było świadkiem ekstrawaganckiego trzydniowego wydarzenia, podczas którego Rihanna wykonała 19 piosenek. Występ na żywo obejmował takie przeboje jak We Found Love, Umbrella, Stay, Rude Boy, Diamonds, Work i All Of The Lights. Piosenkarka otrzymała zapłatę w wysokości sześciu milionów dolarów.

Jestem tu dziś wieczorem, by uczcić ślub Ananta i Radhiki. Dziękuję, że mogłam być tu z wami. Niech Bóg błogosławi wasz związek, życzę wam wszystkiego najlepszego, gratulacje – powiedziała Rihanna ze sceny. – Ile z was wierzy w miłość? Zróbcie trochę hałasu dla miłości – dodała. Po występie gwiazda powiedziała reporterom: – Ten występ był idealny. Nie robiłam prawdziwego show od ośmiu lat.

Mówi się, że lista gości na przyjęciu przedślubnym obejmowała wiele gwiazd Bollywoodu, liderów biznesu, polityków i hinduskich graczy krykieta. Zaobserwowano także przybycie założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga. Ambani i Merchant planują wziąć ślub w Bombaju w lipcu. Ojciec pana młodego wydał ponad 100 milionów dolarów na ślub swojej córki Ishy w 2018 roku, który obejmował prywatne show Beyonce.

Kto rządzi muzyczną siecią? Rihanna! Mamy ważny dowód

A co z trasą?

W zeszłym roku Rihanna wystąpiła jako gwiazda w trakcie Super Bowl Halftime Show oraz zaprezentowała swój utwór Lift Me Up na gali Oscarów. W grudniu piosenkarka zasugerowała, że powrót jest na horyzoncie po tym, jak doniesiono, że podpisała nową umowę z Live Nation. – Cóż, zawsze będziemy wracać i robić trasy – powiedziała. – Ale chcę zrobić trasę, gdy pojawi się nowa muzyka. Już wiemy, co to będzie.

Sprawdź też
Guns N' Roses

W zeszłym miesiącu A$AP Rocky ujawnił, że jego partnerka nadal pracuje nad oczekiwaną dziewiątą płytą. Od 2018 roku, artystka podgrzewa atmosferę wokół projektu o nazwie R9. Wiele wskazuje również na to, że Rihanna znajdzie się w line-upie Glastonbury 2024.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone