Czytasz
Czy to kooperacja roku? Mata, Tommy Cash i Jeleel! we wspólnym utworze

Czy to kooperacja roku? Mata, Tommy Cash i Jeleel! we wspólnym utworze

Mata Tommy Cash Jeleel

Raperzy z Estonii, Polski i Stanów Zjednoczonych we wspólnym singlu? Dla fanów zagranicznych kooperacji to istna gratka! Jak wypadli Mata, Tommy Cash i Jeleel! w CA$H READY?

Mata, Tommy Cash i Jeleel! na jednym, rage’owym bicie. Kto by się tego spodziewał? Ostatnimi czasy Malik Montana zdaje się dominować w kwestii dużych zagranicznych featów. Ostatnimi czasy nagrał wspólny utwór z Lil Tjayem, a to dopiero początek jego bogatego portfolio. Młody Matczak postanowił wyjść temu trendowi naprzeciw.

Utwór jest pierwszym singlem promującym zapowiedziany wcześniej CBW Mixtape 2. Koncepcja tego dzieła nieco zmieniła się względem pierwszej części. Wcześniej Mata skupiał się na zapraszaniu nieznanych trapowych artystów. Teraz raper zaprosił duże ksywy zza granicy.

Tommy Cash

Każdy, kto śledzi rap-grę nie od wczoraj, doskonale wie, że to nie pierwszy kontakt Tommy’ego z polskim raperem. Wcześniej artysta był znany z bliskich kontaktów z Quebonafide, a przede wszystkim głośnego wspólnego utworu BENZ DEALER. Najwyraźniej Quebo nie ma problemu z dzieleniem się wpływowymi kontaktami z młodszą gwardią. I słusznie.

Sprawdź też
jan rapowanie snippet

Jeleel!

Znany ze swojego niebywale viralowego DIVE IN! Jeleel do tej pory nie miał nic wspólnego z naszym krajem. Zapraszając go na featuring Mata otwiera więc kolejną nitkę połączeń Polska-USA. Ponadto od razu słychać, że wybór nie jest przypadkowy, a raper idealnie wpasowuje się do tej bardziej wykręconej, rage’owej odsłony Polaka.

Przeczytajcie więcej o hip-hopie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone