Czytasz
Waima robi „RING RING”. Zaprosił do współpracy licznych producentów

Waima robi „RING RING”. Zaprosił do współpracy licznych producentów

Waima singiel

Najnowszy singiel, którym obdarzył nas Waima, nosi tytuł Ring Ring i zapowiada kolejny projekt. Tym razem, jak sam zapowiedział, będzie to EP.

Można było się spodziewać, że Waima nie osiądzie na laurach po bardzo udanym 2023 roku i wyda nowy singiel raczej wcześniej niż później. Podczas występu na BFF Festivalu zapowiedział, że jego najnowszym wydawnictwem będzie EP-ka, po czym zagrał przedpremierowo właśnie Ring Ring. Nie wiadomo jednak nic na temat daty premiery nowego dzieła. Słuchacze muszą więc uzbroić się w cierpliwość. Na szczęście mają czego słuchać podczas czekania. Najnowszy utwór zdaje się przedłużać formułę z albumu Cameleo. Za wzniosły bit odpowiada Deemz oraz YARSKI.

Waima jest bezdyskusyjnie uznawany za jednego z najświeższych i najbardziej obiecujących raperów najnowszej fali. Posiada wszystko, czego potrzeba, żeby osiągnąć sukces w aktualnej rapowej rzeczywistości: charyzmę, melodyjność i doskonały zmysł do wpasowywania się w trendy. Dla wielu słuchaczy jest największym wygranym zeszłego roku. Trudno się dziwić, że na jego debiut dograły się takie postacie jak Szpaku, Oki czy Białas. Pod wieloma utworami uzbierał już miliony wyświetleń. A to dopiero początek drogi młodego newschoolowca!

Czytajcie więcej o polskim rapie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone